| نام تجاری: | HKC |
| شماره مدل: | PC215CT01-1 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
1920*1080 PC215CT01-1 21.5 اینچ ماژول صفحه LCD برای سیگنال دیجیتال
PC215CT01-1 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | HKC |
| مدل P/N | PC215CT01-1 |
| اندازه قطبی | 21.5" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، CELL، FOB |
| قطعنامه | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 476.64 ((W) × 268.11 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح "دم" | 487.44 ((H) × 278.182 ((V) × 1.35 ((D) mm |
| درمان | ضد شعله (Haze 25٪) ، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 0 cd/m2 |
| نسبت کنتراست | 30001 (نوع) (TM) |
| جهت مشاهده | تقارن |
| زمان پاسخ | 7 (نوع) ((G تا G) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت کار | FSA، معمولا سیاه رنگ، قابل انتقال |
| ضخامت صفحه | 0.50+0.50 میلی متر |
| انتقال | 5.1٪ (نوع) ((با قطبی کننده) |
| رنگ پشتیبانی | 16.7M 72% NTSC |
| منبع نور | بدون B/L |
| وزن | ۴۲۴ گرم |
| برای | سیگنال های دیجیتال |
| نرخ فریم | 60 هرتز |
| پنل لمسی | بدون |
| جزئیات D-IC | COF 4 چیپ منبع داخلی |
| نوع رابط | LVDS (2 ch، 8-bit) ، 30 پینConnector |
| منبع برق | 5.0V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |
| 1920*1080 PC215CT01-1 21.5 اینچ ماژول صفحه LCD برای سیگنال دیجیتال | |
PC215CT01-1 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
PC215CT01-1 سوالات عمومی صفحه LCD:
سوال: شما سفارش نمونه PC215CT01-1 رو قبول مي کنيد؟
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: اگه الان سفارش بدم، چه وقت کالا هاي PC215CT01-1 رو حمل ميکني؟ ?
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
سوال: اگه به مقدار زيادي PC215CT01-1 نياز داشته باشم ميشه تخفيض بدي؟ ?
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم PC215CT01-1؟
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها