| نام تجاری: | HKC |
| شماره مدل: | MN215CS01-11 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
صفحه نمایش LCD با کیفیت بالا 21.5 اینچ 1920*1080 MN215CS01-11
MN215CS01-11 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | HKC |
| مدل P/N | MN215CS01-11 |
| اندازه قطبی | 21.5" |
| نوع پنل | اکسید TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 476.064 ((W) × 267.786 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| اندازه طرح | 484.46 ((W) × 284.49 ((H) × 12 ((D) mm |
| درمان | ضد شعله (Haze 25٪) ، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 250 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 1000: 1 (نوعی) (TM) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 14 (نوع) ((G تا G) ms |
| چشم انداز خوب در | تقارن |
| حالت کار | HIS، معمولاً سياه رنگ، انتقال پذير |
| عمق رنگ | 16.7M 99%sRGB |
| نور پس زمینه | 16S4PWLED، 30K ساعت، بدون راننده |
| ماسا | 1.75 کيلوگرم (نوعي) |
| برای | مانیتور دسکتاپ |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | LVDS (2 ch، 8-bit) ، 30 پینConnector |
| ولتاژ | 5.0V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |
| صفحه نمایش LCD با کیفیت بالا 21.5 اینچ 1920*1080 MN215CS01-11 | |
MN215CS01-11 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
MN215CS01-11 صفحه LCD سوالات عمومی:
س: تا چه مدت من کالاهاي LCD MN215CS01-11 رو دریافت مي کنم؟
A: به طور کلی صحبت کردن، آن را 3-8 روز به دست خود را توسط DHL/FEDEX/UPS/TNT خواهد گرفت.
س: سفارش من چه وقت خواهد شد MN215CS01-11کشتی؟
A: سفارش در عرض 1-2 روز کاری پس از دریافت پرداخت ارسال می شود.
س: آیا شما سفارش نمونه را می پذیرید؟
A: بله، سفارش نمونه خوش آمدید.
سوال: منظور از "ما ممکن است یک شماره قطعه 100٪ سازگار برای صفحه نمایش شما ارسال کنیم" چیست؟
A: چون برخی از صفحه نمایش های اصلی در بازار موجود نیستند، بنابراین ما محصول سازگار را به شما می فرستیم. نگران نباشید، این 100٪ سازگار با صفحه نمایش شما است.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها