| نام تجاری: | HKC |
| شماره مدل: | MN195BN01-3 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
MN195BN01-3 19.5 اینچ 1600*900 LVDS صفحه نمایش LCD صفحه نمایش LCD
MN195BN01-3 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | HKC |
| مدل P/N | MN195BN01-3 |
| اندازه قطبی | 19.5" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1600 ((RGB) × 900، HD + 94PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 433.92 ((W) × 236.34 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| روشنایی | 250 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 6001 (نوع) (TM) |
| زاویه دید | - |
| حالت نمایش | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| بهترین منظره | - |
| زمان پاسخ | 5 (نوع) ((Tr+Td) |
| رنگ های نمایش | 16.7M 72% NTSC |
| نوع لامپ | WLED، بدون راننده |
| فرکانس | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| وزن پنل | - |
| درخواست | مانیتور دسکتاپ |
| رابط سیگنال | LVDS (2 ch، 8-bit) ، 30 پین |
| ولتاژ ورودی | 5.0V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |
| MN195BN01-3 19.5 اینچ 1600*900 LVDS صفحه نمایش LCD صفحه نمایش LCD | |
MN195BN01-3 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
MN195BN01-3 صفحه LCD سوالات عمومی:
س: سفارش من چه وقت ارسال ميشه؟کشتی؟
A: سفارش در عرض 1-2 روز کاری پس از دریافت پرداخت ارسال می شود.
س: تا چه مدت من کالا های LCD MN195BN01-3 رو دریافت میکنم؟
A: به طور کلی صحبت کردن، آن را 3-8 روز به دست خود را توسط DHL/FEDEX/UPS/TNT خواهد گرفت.
س: آیا شما سفارش نمونه را می پذیرید؟
A: بله، سفارش نمونه خوش آمدید.
سوال: منظور از "ما ممکن است یک شماره قطعه 100٪ سازگار برای صفحه نمایش شما ارسال کنیم" چیست؟
A: چون برخی از صفحه نمایش های اصلی در بازار موجود نیستند، بنابراین ما محصول سازگار را به شما می فرستیم. نگران نباشید، این 100٪ سازگار با صفحه نمایش شما است.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها