| نام تجاری: | IVO |
| شماره مدل: | M121AW81 R1 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
1200*1600 M121AW81 R1 11.8 اینچ 40 پین صفحه نمایش LCD در انبار
M121AW81 R1 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | IVO |
| مدل P/N | M121AW81 R1 |
| اندازه قطبی | 11.8" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1200 ((RGB) × 1600، UXGA 169PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 180 ((W) × 240 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 184.4 ((W) × 244.6 ((H) mm |
| اندازه طرح | 194 ((W) × 258.55 ((H) × 10.6 ((D) mm |
| سطح | ضد درخشش، پوشش سخت (3H) ، بازتاب 4.5٪ (حداکثر) |
| روشنایی | 750 cd/m2 (نوعی) |
| نسبت کنتراست | 10001 (نوع) (TM) |
| زاویه دید | 85/85/85/85 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت نمایش | IPS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| بهترین منظره | تقارن |
| زمان پاسخ | 25 (نوع) ((Tr+Td) |
| رنگ های نمایش | 16.7M 72% NTSC |
| نوع لامپ | 8S4PWLED، 50K ساعت، بدون راننده |
| فرکانس | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| وزن پنل | 560 گرم (حداکثر.) |
| درخواست | درخشش بالا در فضای باز، نمایشگاه خودرو |
| رابط سیگنال | LVDS (2 ch، 8-bit) ، 40 پینConnector |
| ولتاژ ورودی | 3.3V (نوع) |
| محیط زیست | دمای عملیاتی: -40 ~ 85 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -40 ~ 95 °C ؛ سطح ارتعاش: 2.9G (28.4 m/s2) |
| 1200*1600 M121AW81 R1 11.8 اینچ 40 پین صفحه نمایش LCD در انبار | |
M121AW81 R1 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
سوال و پاسخ های عمومی صفحه LCD M121AW81 R1:
س: تا چه مدت من محصولات من از LCD M121AW81 R1 دریافت خواهد شد ?
A: به طور کلی صحبت کردن، آن را 3-8 روز به دست خود را توسط DHL/FEDEX/UPS/TNT خواهد گرفت.
س: سفارش من M121AW81 R1 چه موقع ارسال میشه؟
A: سفارش در عرض 1-2 روز کاری پس از دریافت پرداخت ارسال می شود.
س: آیا شما سفارش نمونه را می پذیرید؟
A: بله، سفارش نمونه خوش آمدید.
سوال: منظور از "ما ممکن است یک شماره قطعه 100٪ سازگار برای صفحه نمایش شما ارسال کنیم" چیست؟
A: چون برخی از صفحه نمایش های اصلی در بازار موجود نیستند، بنابراین ما محصول سازگار را به شما می فرستیم. نگران نباشید، این 100٪ سازگار با صفحه نمایش شما است.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها