| نام تجاری: | Innolux |
| شماره مدل: | S850DJJ-T01 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
S850DJJ-T01 85.0 اینچ 60Hz صفحه نمایش LCD صفحه نمایش LCD
S850DJJ-T01 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | Innolux |
| مدل P/N | S850DJJ-T01 |
| اندازه قطبی | 85" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 3840 ((RGB) × 2160، UHD 52PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 1872 ((W) × 1053 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح (ملی متر) | 1921.8 ((W) × 1102.8 ((H) × 29.36 ((D) |
| روشنایی | 3000 (نوعی) ((cd/m2) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| چشم انداز خوب در | تقارن |
| عمق رنگ | 1.07B 91% DCI-P3 |
| ماسا | TBD |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| درمان | ضد شعله (Haze 28٪) ، پوشش سخت (3H) |
| نسبت کنتراست | 5000: 1 (معمول) (TM) |
| حالت کار | فوق العاده MVA، به طور معمول سفيد، قابل انتقال |
| پاسخ | 9.5 (نوع) ((G تا G) ms |
| نور پس زمینه | WLED، 50K ساعت، با راننده LED |
| برای | سیگنال های دیجیتال، درخشندگی بالا در فضای باز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | V با یک 8 خط، 56 پین کانکتور |
| ولتاژ | 12.0V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: -20 ~ 60 °C |
| S850DJJ-T01 85.0 اینچ 60Hz صفحه نمایش LCD صفحه نمایش LCD | |
S850DJJ-T01 پنل LCD حمل و بسته بندی:
![]()
S850DJJ-T01 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: اگه الان سفارش بدم، چه وقت کالاهاي S850DJJ-T01 رو حمل ميکني؟ ?
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
سوال: شما سفارش نمونه S850DJJ-T01 رو قبول مي کنيد؟
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: اگه به مقدار زيادي S850DJJ-T01 احتياج داشته باشم ميشه تخفيض بدي؟
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم S850DJJ-T01؟
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها