| نام تجاری: | JDI |
| شماره مدل: | LPM013M091D |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
مینی 1.34 اینچ 320*300 LPM013M091D صفحه نمایش LCD 60 هرتز
LPM013M091D صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | JDI |
| مدل P/N | LPM013M091D |
| اندازه قطبی | 1.34" |
| نوع پنل | LTPS TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 320 ((RGB) × 300 238PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 34.08 ((W) × 31.95 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح "دم" | 37.28 ((H) × 38.18 ((V) × 1.65 ((D) mm |
| درمان | پوشش سخت (2H) |
| روشنایی | 10 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 20:1 (نوع) (RF) |
| جهت مشاهده | - |
| زمان پاسخ | 3/6 (نوع) ((Tr/Td) |
| زاویه دید | 60/65/65/60 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت کار | ECB، معمولا سیاه، بازتاب دهنده |
| رنگ پشتیبانی | 262K 23%NTSC |
| منبع نور | WLED [1 عدد]، راننده W/O |
| وزن | 2.90 گرم (نوعی) |
| برای | قابل پوشیدن، نمایش گرد |
| نرخ فریم | 60 هرتز |
| پنل لمسی | بدون |
| نوع رابط | MIPI (یک خط داده) ، 20 پینConnector |
| منبع برق | 1.8/3.1V (نوع) ((VDDI/VCI) |
| محیط زیست | دمای کار: -20 ~ 70 °C؛ دمای ذخیره سازی: -30 ~ 80 °C |
| مینی 1.34 اینچ 320*300 LPM013M091D صفحه نمایش LCD 60 هرتز | |
LPM013M091D پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
LPM013M091D صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: تفاوت بین صفحه LCD اصلی و صفحه نمایش LCD سازگار چیست؟
جواب: عملکرد مشابه است البته کیفیت و عمر LCD اصلی بهتر از LCD سازگار است
سوال: آیا سفارش نمونه LPM013M091D را می پذیرید؟
A: بله، سفارش نمونه خوش آمدید.
سوال: اگه شماره صفحه LCD رو نميدونم چطور سفارش بدم؟
ج: شما می توانید 2-3 عکس (پشت و جلو) برای پنل LCD خود را ارائه دهید، بنابراین ما می توانیم پنل را برای شما بررسی کنیم.
سوال: منظور از "ما ممکن است یک شماره قطعه 100٪ سازگار برای صفحه نمایش شما ارسال کنیم" چیست؟
A: چون برخی از صفحه نمایش های اصلی در بازار موجود نیستند، بنابراین ما محصول سازگار را به شما می فرستیم. نگران نباشید، این 100٪ سازگار با صفحه نمایش شما است.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها