| نام تجاری: | JDI |
| شماره مدل: | E090AWA6 R1 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
9.0 اینچ E090AWA6 R1 1280*720 صفحه LCD برای نمایش خودرو
E090AWA6 R1 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | IVO |
| مدل P/N | E090AWA6 R1 |
| اندازه قطبی | 9.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، CELL، FOG |
| قطعنامه | 1280 ((RGB) × 720، WXGA 163PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 198.72 ((W) × 111.78 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح "دم" | 209.52 × 124.38 × 1.23 (H × V × D) |
| درمان | پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 0 cd/m2 |
| نسبت کنتراست | 1000: 1 (نوعی) (TM) |
| جهت مشاهده | تقارن |
| زمان پاسخ | 30 (نوعی) ((Tr+Td) ms |
| زاویه دید | 80/80/80/80 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت کار | IPS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| ضخامت شیشه | 0.50+0.50 میلی متر |
| انتقال | 4.1٪ (نوع) ((با قطبی کننده) |
| رنگ پشتیبانی | 16.7M 70٪ NTSC |
| منبع نور | نه پول و نه راننده |
| وزن | 85.0/90.0g (نوع / حداکثر) |
| برای | نمایشگاه خودرو |
| نرخ فریم | 60 هرتز |
| پنل لمسی | بدون |
| لیست IC راننده | یک منبع COG داخلی + دو تراشه دروازه |
| نوع رابط | LVDS (1 ch، 8-bit) ، 40 پین FPC |
| منبع برق | 3.3V (نوع) |
| محیط زیست | دمای ذخیره سازی: -40 ~ 90 °C دمای کار: -30 ~ 85 °C |
E090AWA6 R1 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
E090AWA6 R1 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: ميتونم سفارشم رو پرداخت کنم؟E090AWA6 R1با کارت اعتباری؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
سوال: اگه به مقدار زيادي ازE090AWA6 R1?
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: شما سفارش نمونه ها رو قبول میکنین؟E090AWA6 R1?
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنمE090AWA6 R1?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها