| نام تجاری: | Data Image |
| شماره مدل: | FG030562DWSWBG04 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | Original packaging/conventional packaging box |
| شرایط پرداخت: | T/T, Western Union |
FG030562DWSWBG04 320*240 صفحه نمایش LCD 3.5 اینچی برای دوربین دیجیتال
FG030562DWSWBG04 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | تصویر داده |
| مدل P/N | FG030562DWSWBG04 |
| اندازه قطبی | 3.5" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 320 ((RGB) × 240، QVGA 115PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 70.08 ((W) × 52.56 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 73.7 ((W) × 55.3 ((H) mm |
| طرح "دم" | 77.8 ((H) × 64.5 ((V) × 3.2 ((D) mm |
| درمان | ضد آینه |
| روشنایی | 400 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 200١ (دقيقه) (TM) |
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| زمان پاسخ | 15/35 (نوع) ((Tr/Td) |
| زاویه دید | 70/70/50/70 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت کار | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| رنگ پشتیبانی | 16.7M |
| منبع نور | WLED [3S2P]، 40K ساعت، راننده W/O |
| وزن | 34.0g (نوع) |
| برای | دوربین ثابت دیجیتال، دوربین ویدئویی دیجیتال |
| نرخ فریم | 60 هرتز |
| پنل لمسی | بدون |
| نوع رابط | RGB دیجیتال (8/24 بیتی) + SPI، CCIR601/656، 64 پینFPC |
| منبع برق | 3.3V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: -20 ~ 70 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -30 ~ 80 °C |
| FG030562DWSWBG04 320*240 صفحه نمایش LCD 3.5 اینچی برای دوربین دیجیتال | |
FG030562DWSWBG04 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
FG030562DWSWBG04 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: تفاوت بین صفحه LCD اصلی و صفحه نمایش LCD سازگار چیست؟
جواب: عملکرد مشابه است البته کیفیت و عمر LCD اصلی بهتر از LCD سازگار است
سوال: آیا سفارش نمونه FG030562DWSWBG04 را می پذیرید؟
A: بله، سفارش نمونه خوش آمدید.
سوال: اگه شماره صفحه LCD رو نميدونم چطور سفارش بدم؟
ج: شما می توانید 2-3 عکس (پشت و جلو) برای پنل LCD خود را ارائه دهید، بنابراین ما می توانیم پنل را برای شما بررسی کنیم.
سوال: منظور از "ما ممکن است یک شماره قطعه 100٪ سازگار برای صفحه نمایش شما ارسال کنیم" چیست؟
A: چون برخی از صفحه نمایش های اصلی در بازار موجود نیستند، بنابراین ما محصول سازگار را به شما می فرستیم. نگران نباشید، این 100٪ سازگار با صفحه نمایش شما است.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها