| نام تجاری: | Data Image |
| شماره مدل: | FG020410DNSWBG0Z |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | Original packaging/conventional packaging box |
| شرایط پرداخت: | T/T, Western Union |
FG020410DNSWBG0Z 2.4 اینچ صفحه LCD برای دوربین ویدیویی دیجیتال
FG020410DNSWBG0Z صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | تصویر داده |
| مدل P/N | FG020410DNSWBG0Z |
| اندازه قطبی | 2.4 |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 480 ((RGB) × 234 226PPI |
| فرمت پیکسل | RGB دلتا |
| منطقه فعال | 48 ((W) × 35.685 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 50.6 ((W) ×38.28 ((H) mm |
| اندازه طرح | 55.2 ((W) × 47.55 ((H) mm |
| روشنایی | 125 cd/m2 (معمول) |
| زاویه دید | 50/50/50/40 (نوع) ((CR≥10) |
| بهترین منظره | - |
| رنگ های نمایش | 16.7M 70٪ NTSC |
| فرکانس | 60 هرتز |
| وزن | 12.0g (نوع) |
| سطح | ضد آینه |
| نسبت کنتراست | 1501 (نوع) (TM) |
| حالت نمایش | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| زمان پاسخ | 15/35 (نوع) ((Tr/Td) |
| نوع لامپ | 3S1P WLED |
| صفحه لمسی | - |
| درخواست | دوربین ثابت دیجیتال، دوربین ویدئویی دیجیتال |
| رابط سیگنال | RGB سریالی (8 بیتی) + SPI، CCIR601/656FPC |
| ولتاژ ورودی | 3.3/3.3/3.3V (نوع) ((VCC/AVDD/PVDD) |
| محیط زیست | دمای کار: -20 ~ 70 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -30 ~ 80 °C |
| FG020410DNSWBG0Z 2.4 اینچ صفحه LCD برای دوربین ویدیویی دیجیتال | |
FG020410DNSWBG0Z پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
FG020410DNSWBG0Z صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: اگه الان سفارش بدم، چه وقت کالا هاي FG020410DNSWBG0Z رو حمل ميکني؟
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
سوال: شما سفارش نمونه FG020410DNSWBG0Z رو قبول مي کنيد؟
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: اگه به مقدار زيادي از FG020410DNSWBG0Z نياز داشته باشم ميشه تخفيف بدي؟
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم FG020410DNSWBG0Z؟
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها