| نام تجاری: | SII |
| شماره مدل: | 35QVW1H |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
صفحه نمایش LCD 35QVW1H 3.5 اینچ 320*240 WLED 262K
35QVW1H صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | SII |
| مدل P/N | 35QVW1H |
| اندازه قطبی | 3.5" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 320 ((RGB) × 240، QVGA 115PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 70.08 ((W) × 52.56 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 72.5 ((W) × 54.2 ((H) mm |
| طرح "دم" | 76.9 ((W) × 63.9 ((H) × 3.4 ((D) mm |
| روشنایی | ۴۵۰ cd/m2 (نوعی) |
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| زاویه دید | 70/70/50/65 (نوع) ((CR≥10) |
| رنگ پشتیبانی | 262K 60٪ NTSC |
| وزن | 26.0g (نوع) |
| نرخ فریم | - |
| درمان | پوشش شفاف و سخت |
| نسبت کنتراست | 4001 (نوع) (TM) |
| زمان پاسخ | 15/35 (نوع) ((Tr/Td) |
| حالت کار | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| منبع نور | WLED [6S1P] |
| برای | ناوبری قابل حمل |
| پنل لمسی | بدون |
| نوع رابط | RGB موازی (1 ch، 8-bit) + SPI50 پین FPC |
| محیط زیست | دمای کار: -20 ~ 60 °C؛ دمای ذخیره سازی: -30 ~ 70 °C |
| صفحه نمایش LCD 35QVW1H 3.5 اینچ 320*240 WLED 262K | |
35QVW1H پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
35QVW1H صفحه نمایش LCD سوالات عمومی:
سوال: تفاوت بین صفحه LCD اصلی و صفحه نمایش LCD سازگار چیست؟
جواب: عملکرد مشابه است البته کیفیت و عمر LCD اصلی بهتر از LCD سازگار است
سوال: آیا سفارش نمونه 35QVW1H را می پذیرید؟
A: بله، سفارش نمونه خوش آمدید.
سوال: اگه شماره صفحه LCD رو نميدونم چطور سفارش بدم؟
ج: شما می توانید 2-3 عکس (پشت و جلو) برای پنل LCD خود را ارائه دهید، بنابراین ما می توانیم پنل را برای شما بررسی کنیم.
سوال: منظور از "ما ممکن است یک شماره قطعه 100٪ سازگار برای صفحه نمایش شما ارسال کنیم" چیست؟
A: چون برخی از صفحه نمایش های اصلی در بازار موجود نیستند، بنابراین ما محصول سازگار را به شما می فرستیم. نگران نباشید، این 100٪ سازگار با صفحه نمایش شما است.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها