| نام تجاری: | AUO |
| شماره مدل: | G173HE02 V0 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
NEW G173HE02 V0 17.3 اینچ 1920*1080 16.7M 400 cd/m2 صفحه LCD
G173HE02 V0 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | AUO |
| مدل P/N | G173HE02 V0 |
| اندازه قطبی | 17.3 |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 127PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 381.888 ((W) × 214.812 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 385.09 ((W) × 218.01 ((H) mm |
| طرح (ملی متر) | 403 × 240 × 13 (H × V × D) |
| درمان | درخشش (Haze 0٪) ، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 400 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 600: 1 (نوعی) (TM) |
| زاویه دید | 80/80/70/80 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 37/3 (نوع) ((Tr/Td) ms |
| چشم انداز خوب در | - |
| حالت کار | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| عمق رنگ | 16.7M 72% NTSC |
| نور پس زمینه | WLED، 50K ساعت، با راننده LED |
| ماسا | 1.08 کيلوگرم (نوعي) |
| برای | صنعت |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | LVDS (2 ch، 8-bit) ، 30 پین |
| ولتاژ | 3.3V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 70 °C دمای کار: 0 ~ 70 °C |
| NEW G173HE02 V0 17.3 اینچ 1920*1080 16.7M 400 cd/m2 صفحه LCD | |
G173HE02 V0 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
G173HE02 V0 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: اگه الان سفارش بدم، چه وقت کالا های G173HE02 V0 رو میفروری؟ ?
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
سوال: شما سفارش نمونه G173HE02 V0 رو قبول مي کنيد؟
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: اگه به مقدار زيادي G173HE02 V0 نياز داشته باشم ميشه تخفيض بدي؟
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم G173HE02 V0؟
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها