| نام تجاری: | LG |
| شماره مدل: | LH582WF1-SH01 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
LH582WF1-SH01 5.8 اینچ 1500: 1 صفحه نمایش LCD
LH582WF1-SH01 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | صفحه نمایش ال جی |
| مدل P/N | LH582WF1-SH01 |
| اندازه قطبی | 5.8" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، CELL، Full Cell |
| قطعنامه | 1080 ((RGB) × 2244 427PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 64.152 ((W) × 133.294 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| اندازه طرح | 65.152 ((W) × 138.544 ((H) × 0.25 ((D) mm |
| روشنایی | 0 cd/m2 |
| زاویه دید | 80/80/80/80 (نوع) ((CR≥10) |
| بهترین منظره | تقارن |
| عمق شیشه | - |
| رنگ های نمایش | 16.7M 81% NTSC |
| فرکانس | 60 هرتز |
| وزن | 5.50 گرم |
| سطح | - |
| نسبت کنتراست | 15001 (نوع) (TM) |
| حالت نمایش | IPS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| زمان پاسخ | 25 (نوع) ((Tr+Td) |
| انتقال | 5.8٪ (معمولاً) |
| نوع لامپ | بدون B/L |
| صفحه لمسی | بدون |
| درخواست | تلفن همراه |
| IC درایور | COGSuggest NT36772A |
| محیط زیست | دمای کار: -20 ~ 70 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -30 ~ 80 °C |
| LH582WF1-SH01 5.8 اینچ 1500: 1 صفحه نمایش LCD | |
LH582WF1-SH01 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
LH582WF1-SH01 صفحه نمایش LCD سوالات عمومی:
سوال: چطورنظمLGLH582WF1-SH01 ?
جواب: ما T/T، وسترون یونیون، پی پال را قبول می کنیم.
سوال: چه مدت گارانتی LH582WF1-SH01?
A: 90 روز.
سوال: ميتوني براي سفارش من ارزش کمي اعلام کني؟ LH582WF1-SH01 در هنگام حمل؟
جواب: بله، لطفا ارزش مورد نظر خود را بگذارید.
س: اگه پانل ال سی دیLH582WF1-SH01من دریافت نمی تواند کار کند؟
A: LH582WF1-SH01 ما قبل از حمل و نقل آزمایش شده بود.اگر این اتفاق بیفتد، لطفا تمام کابل های اتصال را دوباره بررسی کنید.اگر هنوز مشکلاتی وجود داشته باشد، ما تغییر یا بازگشت پنل را قبول می کنیم.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها