| نام تجاری: | LG |
| شماره مدل: | LH550QH1-SH01 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
LH550QH1-SH01 5.5 اینچ 16.7M صفحه نمایش LCD
LH550QH1-SH01 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | صفحه نمایش ال جی |
| مدل P/N | LH550QH1-SH01 |
| اندازه قطبی | 5.5" |
| نوع پنل | LTPS TFT-LCD، CELL، Full Cell |
| قطعنامه | 1440 ((RGB) × 2560، Quad-HD 537PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح "دم" | 69.94 ((H) × 127.61 ((V) × 0.36 ((D) mm |
| درمان | بدون قطب نما |
| روشنایی | 0 cd/m2 |
| نسبت کنتراست | 9001 (نوع) (TM) |
| جهت مشاهده | تقارن |
| زمان پاسخ | 35 (نوع) ((Tr+Td) |
| زاویه دید | 80/80/80/80 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت کار | IPS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| ضخامت صفحه | 0.18+0.18 میلی متر |
| انتقال | 2.5٪ (نوع) ((با قطب کش) |
| رنگ پشتیبانی | 16.7M 70٪ NTSC |
| منبع نور | بدون B/L |
| وزن | 6.80±0.70g |
| برای | تلفن همراه |
| نرخ فریم | - |
| پنل لمسی | بدون |
| جزئیات D-IC | COG پیشنهاد LG4941 |
| محیط زیست | دمای کار: -20 ~ 70 °C؛ دمای ذخیره سازی: -30 ~ 80 °C |
| LH550QH1-SH01 5.5 اینچ 16.7M صفحه نمایش LCD | |
LH550QH1-SH01 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
LH550QH1-SH01 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: اگه من دستور بدمLH550QH1-SH01حالا، کِي کالا رو حمل ميکني؟
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
سوال: شما سفارش نمونه ها رو قبول مي کنيد؟LH550QH1-SH01 ?
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
س: چه مدت می توانم کالاهایم را دریافت کنمLH550QH1-SH01?
A: به طور کلی صحبت کردن، آن را 3-8 روز به دست خود را توسط DHL/FEDEX/UPS/TNT خواهد گرفت.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم؟LH550QH1-SH01 ?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها