| نام تجاری: | IVO |
| شماره مدل: | M080AWAA R4 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
صفحه نمایش LCD اصلی 8.0 اینچ M080AWAA R4
M080AWAA R4 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | IVO |
| مدل P/N | M080AWAA R4 |
| اندازه قطبی | 8.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1280 ((RGB) × 720، WXGA 184PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 176.64 ((W) × 99.36 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 180.64 ((W) × 104.39 ((H) mm |
| طرح "دم" | 187.2 ((W) × 117.05 ((H) × 8.4 ((D) mm |
| درمان | ضد شعله، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 750 cd/m2 (نوعی) |
| نسبت کنتراست | 10001 (نوع) (TM) |
| جهت مشاهده | تقارن |
| زمان پاسخ | 20 (نوع) ((Tr+Td) |
| زاویه دید | 85/85/85/85 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت کار | IPS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| رنگ پشتیبانی | 16.7M 75% NTSC |
| منبع نور | 6S4P WLED، 30K ساعت، بدون راننده |
| وزن | 215 گرم (حداکثر) |
| برای | روشنایی بالا در فضای بیرون / نمایشگاه خودرو |
| نرخ فریم | 60 هرتز |
| پنل لمسی | بدون |
| نوع رابط | LVDS (1 ch، 8-bit) + SPI، 40 پین FPC |
| منبع برق | 3.3V (نوع) |
| محیط زیست | دمای عملیاتی: -30 ~ 85 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -40 ~ 95 °C ؛ سطح ارتعاش: 3.0G (29.4 m/s2) |
M080AWAA R4 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
M080AWAA R4 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: مدت گارانتیM080AWAA R4?
جواب: 90 روز گارانتي
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنمM080AWAA R4?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
سوال: ميتونم مالم رو پرداخت کنم؟M080AWAA R4با کارت اعتباری؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
سوال: شما سفارش نمونه ها رو قبول مي کنيد؟M080AWAA R4?
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
ما می تونیم بهترین تلاشمون رو بکنیم تا اون رو برای شما پیدا کنیم
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها