| نام تجاری: | LG |
| شماره مدل: | LD070WX6-SM01 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
LD070WX6-SM01 جدید 7.0 اینچ 800*1280 صفحه نمایش LCD
LD070WX6-SM01 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | صفحه نمایش ال جی |
| مدل P/N | LD070WX6-SM01 |
| اندازه قطبی | 7.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 800 ((RGB) × 1280, WXGA 215PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 94.2 ((W) ×150.72 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح "دم" | 104.32 ((H) × 161.67 ((V) × 4.15 ((D) mm |
| درمان | ضد انعکاس |
| روشنایی | ۴۵۰ cd/m2 (نوعی) |
| نسبت کنتراست | 8001 (نوع) (TM) |
| جهت مشاهده | تقارن |
| زمان پاسخ | 50 (حداکثر) ((Tr+Td) |
| زاویه دید | 85/85/85/85 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت کار | IPS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| رنگ پشتیبانی | 16.7M |
| منبع نور | WLED [5S5P]، راننده W/O |
| وزن | 80.0g (حداکثر) |
| برای | پد و تبلت |
| نرخ فریم | 60 هرتز |
| پنل لمسی | بدون |
| نوع رابط | MIPI (4 خط داده) ، 45 پینFPC |
| منبع برق | 1.8/3.7V (نوع) ((VCC/V SYS) |
| محیط زیست | دمای کار: -10 ~ 60 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 70 °C |
| LD070WX6-SM01 جدید 7.0 اینچ 800*1280 صفحه نمایش LCD | |
LD070WX6-SM01 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
LD070WX6-SM01 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: ميتوني آزمايش کنيLD070WX6-SM01 قبل از حمل?
جواب: البته، پنل LCD LD070WX6-SM01 ما قبل از ارسال به شدت آزمایش شد.
سوال: چطور سفارش بدیمLG LD070WX6-SM01?
جواب: ما T / T ، Paypal ، اتحادیه غربی را قبول می کنیم.
س: مدت گارانتی LCD چقدر است؟LD070WX6-SM01?
A: 90 روز.
سوال: اگه پانل LCDLD070WX6-SM01من دریافت نمی تواند کار کند؟
A: LD070WX6-SM01 قبل از حمل و نقل آزمایش شد.اگر این اتفاق بیفتد، لطفا تمام کابل های اتصال را دوباره بررسی کنید.اگر هنوز مشکلاتی وجود داشته باشد، ما تغییر یا بازگشت پنل را قبول می کنیم.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها