1024*768 LQ150X1DG51 15.0 اینچ صفحه نمایش LCD برای مانیتور دسکتاپ
نام تجاری: Sharp
شماره مدل: LQ150X1DG51
مقدار تولیدی: 2 عدد
قیمت: قابل مذاکره
جزئیات بسته بندی: بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی
شرایط پرداخت: T/T, Western Union
اطلاعات دقیق
Place of Origin:
China
Model Name:
LQ150X1DG51
اندازه قطبی:
15.0 اینچ
Panel Type:
a-Si TFT-LCD, LCM
قطعنامه:
1024 (RGB) × 768، XGA 85PPI
Pixel Format:
RGBW Vertical Stripe
Active Area:
304.128(W)×228.096(H) mm
Used for:
Desktop Monitor
Refresh Rate:
60Hz
قابلیت ارائه:
100000 واحد/ واحد در ماه
توضیح محصول
LQ150X1DG51 صفحه LCD جزئیات محصول:
برند تیز
مدل P/N LQ150X1DG51
اندازه قطبی 15.0"
نوع پنل a-Si TFT-LCD، LCM
فرمت پیکسل نوار عمودی RGB
طرح (ملی متر) 340 ((W) × 264 ((H) × 15.5 ((D)
روشنایی 220 (نوعی) ((cd/m2)
زاویه دید 70/70/60/60 (نوع) ((CR≥10)
چشم انداز خوب در -
عمق رنگ 262K
ماسا 1.35 کیلوگرم (حداقل)
نرخ بروزرسانی 60 هرتز
درمان ضد شعله (Haze 28٪) ، پوشش سخت (2H)
نسبت کنتراست 300: 1 (معمول) (TM)
حالت کار TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال
پاسخ 10/35 (نوع) ((Tr/Td) ms
نور پس زمینه 4 تا CCFL، 50 هزار ساعت، بدون راننده
برای مانیتور دسکتاپ
صفحه لمسی بدون
نوع سیگنال RGB موازی (2 ch، 6-bit) ، 60 پین کانکتور
ولتاژ 5.0V (نوع) ((VCC)
حداکثر رتبه بندی دمای ذخیره سازی: -25 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C
مشخصات صفحه نمایش LCD LQ150X1DG51:
کیفیت بالا:
قطعات تعویض صفحه لمسی ال سی دی با بالاترین کیفیت
ابزار تعمیر:
تست کامل:
هر مجموعه قبل از ارسال آزمایش می شود تا عملکرد 100٪ را تضمین کند.
کنترل کیفیت شامل بررسی نقاط تیره، نقاط رنگی و پیکسل های مرده است، که هیچ نقصی را تضمین نمی کند.
1024*768 LQ150X1DG51 15.0 اینچ صفحه نمایش LCD برای مانیتور دسکتاپ 0
روش حمل:
تدارکات مشخص شده:
اگر به یک شرکت لجستیکی خاص نیاز دارید، لطفاً از قبل به ما اطلاع دهید.
وضعیت محصول:
وضعیت محصول (نوی یا قدیمی) در عنوان محصول نشان داده می شود.
شرایط بازگشت و مبادله:
روش بازگشت:
در هنگام بازگشت محصول، لطفاً توضیحات مفصل از مشکلات پیدا شده را ارائه دهید.
عکس های واقعی که مشکلات محصول را نشان می دهد را اضافه کنید.
A: سفارش در عرض 1-2 روز کاری پس از دریافت پرداخت ارسال می شود.
س: آیا شما سفارش نمونه را می پذیرید؟
A: بله، سفارش نمونه خوش آمدید.
سوال: اگه شماره صفحه LCD رو نميدونم چطور سفارش بدم؟
سوال: ميشه در زمان ارسال سفارش من ارزش کم رو اعلام کنيد؟
امتیازها و بررسی‌ها
امتیاز کلی
5.0
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
4 ستاره‌ها
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%