| نام تجاری: | AUO |
| شماره مدل: | M238HAN01.1 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | Original packaging/conventional packaging box |
| شرایط پرداخت: | T/T, Western Union |
M238HAN01.1 23.8 اینچ صفحه نمایش LCD برای مانیتور دسکتاپ
M238HAN01.1 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | AUO |
| مدل P/N | M238HAN011 |
| اندازه قطبی | 23.8" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح (ملی متر) | 534.74 ((W) × 313.26 ((H) × 12.1 ((D) |
| روشنایی | 250 (نوع) ((cd/m2) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| چشم انداز خوب در | تقارن |
| عمق رنگ | 16.7M 75% NTSC |
| ماسا | 2.18 کيلوگرم (نوعي) |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| درمان | ضد شعله، پوشش سخت (3H) |
| نسبت کنتراست | 1000: 1 (نوعی) (TM) |
| حالت کار | AHVA، معمولا سیاه، قابل انتقال |
| پاسخ | 14 (نوع) ((G تا G) ms |
| نور پس زمینه | 4 رشته WLED، 30K ساعت، بدون راننده |
| برای | مانیتور دسکتاپ |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | LVDS (2 ch، 8-bit) ، 30 پین |
| ولتاژ | 5.0V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |
M238HAN01.1 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
M238HAN01.1 صفحه LCD سوالات عمومی:
س: شما شرکت تولیدی یا تجاری هستید؟
A: ما یک شرکت تجاری هستیم ، ما توزیع کنندگان حرفه ای پنل LCD هستیم ، ما انبار و موجودی خود را داریم. هدف ما این است که بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه دهیم.
سوال: آیا شما سفارش نمونه را قبول می کنید؟M238HAN011?
پاسخ: بله، خوش آمدید
سوال: چه مدت گارانتیM238HAN011?
A: 90 روز.
سوال: چه اتفاقی می افتد اگرM238HAN011دریافت نمیتونه جواب بده؟
A: M238HAN01.1 ما قبل از حمل و نقل آزمایش شده بود.اگر این اتفاق بیفتد، لطفا تمام کابل های اتصال را دوباره بررسی کنید.اگر هنوز مشکلاتی وجود داشته باشد، ما پینل مبادله یا بازگشت را قبول می کنیم.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها