| نام تجاری: | Sharp |
| شماره مدل: | LQ150X1DG11A |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T, Western Union |
LQ150X1DG11A 15.0 اینچ 1024 * 768 صفحه نمایش LCD برای مانیتور رومیزی
LQ150X1DG11A صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | تیز |
| مدل P/N | LQ150X1DG11A |
| اندازه قطبی | 15.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1024 ((RGB) × 768، XGA |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| زاویه دید | - |
| چشم انداز خوب در | - |
| عمق رنگ | 262K |
| ماسا | - |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| حالت کار | فرستنده |
| پاسخ | - |
| نور پس زمینه | CCFL |
| برای | مانیتور دسکتاپ |
| صفحه لمسی | - |
| نوع سیگنال | RGB موازی (2 ch، 6-bit) |
| LQ150X1DG11A 15.0 اینچ 1024 * 768 صفحه نمایش LCD برای مانیتور رومیزی | |
LQ150X1DG11A پنل ال سی دی ارسال و بسته بندی:
![]()
LQ150X1DG11A صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: اگه به مقدار زيادي LQ150X1DG11A نياز داشته باشم ميشه تخفيض بدي ؟
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: ميتونم سفارش LQ150X1DG11A رو با کارت اعتباري پرداخت کنم؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
س: چقدر طول ميکشه که کالا LQ150X1DG11A رو دریافت کنم؟
A: به طور کلی صحبت کردن، آن را 3-8 روز به دست خود را توسط DHL/FEDEX/UPS/TNT خواهد گرفت.
سوال: چطور ميتونم سفارش LQ150X1DG11A رو رد کنم ؟
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها