| نام تجاری: | AUO |
| شماره مدل: | C070VAN02.K |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
C070VAN02.K 7.0 اینچ 800*480 صفحه LCD برای نمایش خودرو
C070VAN02.K صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | AUO |
| مدل P/N | C070VAN02.K |
| اندازه قطبی | 7.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، CELL، FOG |
| قطعنامه | 800×480 ((RGB) ، WVGA 133PPI |
| فرمت پیکسل | نوار افقی RGB |
| منطقه فعال | 152.4 ((W) × 91.44 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح "دم" | 160.8 × 101.1 × 1.26 (H × V × D) |
| درمان | ضد آینه |
| روشنایی | 0 cd/m2 |
| نسبت کنتراست | 1000: 1 (نوعی) (TM) |
| جهت مشاهده | تقارن |
| زمان پاسخ | 20 (نوعی) ((Tr+Td) ms |
| زاویه دید | 80/80/80/80 (نوع) ((CR≥100) |
| حالت کار | AHVA، معمولا سیاه، قابل انتقال |
| رنگ پشتیبانی | 16.7M 70٪ NTSC |
| منبع نور | بدون B/L |
| وزن | 43.8g (نوع) |
| برای | نمایشگاه خودرو |
| نرخ فریم | 60 هرتز |
| پنل لمسی | بدون |
| نوع رابط | RGB موازی (1 ch، 8-bit) + SPI، 60 پین FPC |
| منبع برق | 3.3/13/20/-8V (نوع) ((VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| محیط زیست | دمای ذخیره سازی: -40 ~ 95 °C دمای کار: -30 ~ 85 °C سطح ارتعاش: 2.9G (28.4 m/s2) |
C070VAN02.K ارسال و بسته بندی پنل LCD:
![]()
C070VAN02.K سوالات عمومی صفحه LCD:
س: شما شرکت تولیدی یا تجاری هستید؟
A: ما یک شرکت تجاری هستیم ، ما توزیع کنندگان حرفه ای پنل LCD هستیم ، ما انبار و موجودی خود را داریم. هدف ما این است که بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه دهیم.
سوال: آیا شما سفارش نمونه را قبول می کنید؟C070VAN02.K?
پاسخ: بله، خوش آمدید
سوال: چه مدت گارانتیC070VAN02.K?
A: 90 روز.
سوال: چه اتفاقی می افتد اگرC070VAN02.Kدریافت نمیتونه جواب بده؟
A: C070VAN02.K ما قبل از حمل و نقل آزمایش شده بود.اگر این اتفاق بیفتد، لطفا تمام کابل های اتصال را دوباره بررسی کنید.اگر هنوز مشکلاتی وجود داشته باشد، ما تغییر یا بازگشت پنل را قبول می کنیم.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها