| نام تجاری: | AUO |
| شماره مدل: | M150EW01 V0 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
M150EW01 V0 پانل LCD 15.0 اینچی 1280*720 صفحه نمایش LCD
M150EW01 V0 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | AUO |
| مدل P/N | M150EW01 V0 |
| اندازه قطبی | 15.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1280 ((RGB) × 720، WXGA 97PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 332.16 ((W) ×186.84 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 335.36 ((W) ×190.04 ((H) mm |
| اندازه طرح | 354.1 ((W) × 227.4 ((H) × 12 ((D) mm |
| سطح | ضد آینه |
| روشنایی | 200 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 4001 (نوع) (TM) |
| زاویه دید | 45/45/20/40 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت نمایش | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| بهترین منظره | ساعت 6 |
| زمان پاسخ | 5/3 (نوع) ((Tr/Td) |
| رنگ های نمایش | 16.7M 45% NTSC |
| نوع لامپ | دو تا سي سي اف ال، 50 هزار ساعت، بدون راننده |
| فرکانس | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| وزن پنل | 1.16 کیلوگرم (نوعی) |
| درخواست | مانیتور دسکتاپ |
| رابط سیگنال | LVDS (1 ch، 8-bit) ، 20 پین کانکتور |
| ولتاژ ورودی | 3.3V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |
M150EW01 V0 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
سوال و پاسخ های عمومی صفحه LCD M150EW01 V0:
سوال: ميتونم سفارشم رو پرداخت کنم؟M150EW01 V0با کارت اعتباری؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
سوال: اگه به مقدار زيادي ازM150EW01 V0?
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: شما سفارش نمونه ها رو قبول میکنین؟M150EW01 V0?
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنمM150EW01 V0?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها