| نام تجاری: | BOE |
| شماره مدل: | MV270FHB-NY0 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
MV270FHB-NY0 ۲۷٫۰ اینچ صفحه نمایش LCD 1080p برای مانیتور رومیزی
مشخصات محصول:
| برند | BOE |
| مدل P/N | MV270FHB-NY0 |
| اندازه قطبی | 27.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، CELL، FOB |
| قطعنامه | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح "دم" | 606.888 ((W) × 347.312 ((H) mm |
| درمان | ضد شعله (Haze 25٪) ، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 0 cd/m2 |
| نسبت کنتراست | 15001 (نوع) (TM) |
| جهت مشاهده | تقارن |
| زمان پاسخ | 14 (نوع) ((G تا G) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت کار | ADS، معمولاً سیاه، قابل انتقال |
| ضخامت صفحه | 0.50+0.50 میلی متر |
| انتقال | 6.35٪ (معمولا) ((با قطب کش) |
| رنگ پشتیبانی | 16.7M 72% NTSC |
| منبع نور | بدون B/L |
| وزن | TBD |
| برای | مانیتور دسکتاپ |
| نرخ فریم | 120 هرتز |
| جزئیات D-IC | COF 4 چیپ منبع داخلی |
| پنل لمسی | بدون |
| نوع رابط | LVDS (2 ch، 8-bit) 30 پین کانکتور |
| منبع برق | 5.0V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |
MV270FHB-NY0 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
سوال و پاسخ های عمومی صفحه LCD MV270FHB-NY0:
سوال: اگه الان سفارش بدم کِي کالا هاي MV270FHB-NY0 رو حمل ميکني؟
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
سوال: شما سفارش نمونه ها رو قبول میکنین؟MV270FHB-NY0?
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: اگه به مقدار زيادي ازMV270FHB-NY0?
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: چطوري ميتونم سفارش من از MV270FHB-NY0 رو رد کنم ?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها