| نام تجاری: | BOE |
| شماره مدل: | EV101WXM-N82 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
10.1 اینچ 1280*800 EV101WXM-N82 صفحه LCD برای مراقبت های بهداشتی
EV101WXM-N82 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | BOE |
| مدل P/N | EV101WXM-N82 |
| اندازه قطبی | 10.1 |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1280 ((RGB) × 800، WXGA 149PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 216.96 ((W) ×135.6 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| شکل (ملی متر) | 228.6×149.2×6 (H×V×D) |
| درمان | - |
| روشنایی | 500 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 900: 1 (نوعی) (TM) |
| زاویه دید | 85/85/85/85 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 30 (نوعی) ((Tr+Td) ms |
| چشم انداز خوب در | تقارن |
| حالت کار | ADS، معمولا سیاه، قابل انتقال |
| عمق رنگ | 16.2M 50٪ NTSC |
| نور پس زمینه | WLED، 30K ساعت، با راننده LED |
| ماسا | TBD |
| برای | مراقبت های بهداشتی |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | LVDS (1 ch، 8-bit) ، کانکتور40 پین |
| ولتاژ | 3.3V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -30 ~ 80 °C دمای کار: -20 ~ 70 °C |
| 10.1 اینچ 1280*800 EV101WXM-N82 صفحه LCD برای مراقبت های بهداشتی | |
EV101WXM-N82 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
سوالات عمومی EV101WXM-N82 صفحه LCD:
سوال: اگه من الان سفارش بدم، چه وقت کالا ها رو ميفرستي EV101WXM-N82 ؟
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
سوال: شما سفارش نمونه ای از EV101WXM-N82 رو قبول میکنید؟
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: اگه به مقدار زيادي EV101WXM-N82 احتياج داشته باشم ميشه تخفيض بدي ؟
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم؟ EV101WXM-N82؟
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها