| نام تجاری: | AUO |
| شماره مدل: | M270DAN08.G |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
M270DAN08.G ۲۷٫۰ اینچ ۲۵۶۰*۱۴۴۰ صفحه نمایش LCD برای مانیتور دسکتاپ
M270DAN08.G صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | AUO |
| مدل P/N | M270DAN08.G |
| اندازه قطبی | 27.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 2560 ((RGB) × 1440، Quad-HD 108PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح (ملی متر) | 609.1 × 355 × 15.79 (H × V × D) |
| درمان | ضد شعله (Haze 25٪) ، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 300 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 1000: 1 (نوعی) (TM) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 5 (نوع) ((G تا G) ms |
| چشم انداز خوب در | تقارن |
| حالت کار | AHVA، معمولا سیاه، قابل انتقال |
| عمق رنگ | 16.7M 99%sRGB |
| نور پس زمینه | 18S4PWLED، 30K ساعت، بدون راننده |
| ماسا | 2.25 کيلوگرم (نوعي) |
| برای | مانیتور دسکتاپ، بازی |
| نرخ بروزرسانی | 165 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | eDP (4 خط) ، HBR2 (5.4G/خط) ، 40 پینConnector |
| ولتاژ | 12 ولت (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |
M270DAN08.G پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
M270DAN08.G صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: ميتونم سفارشم رو پرداخت کنم؟M270DAN08.Gبا کارت اعتباری؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
سوال: اگه به مقدار زيادي ازM270DAN08.G?
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: شما سفارش نمونه ها رو قبول میکنین؟M270DAN08.G?
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنمM270DAN08.G?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها