| نام تجاری: | AUO |
| شماره مدل: | M430QVN02.2 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
M430QVN02.2 صفحه LCD 43.0 اینچی صفحه نمایش LCD TFT
M430QVN02.2 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | AUO |
| مدل P/N | M430QVN022 |
| اندازه قطبی | 43" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 3840 ((RGB) × 2160، UHD 103PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 941.18 ((W) × 529.42 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 945.9 ((W) × 534.2 ((H) mm |
| اندازه طرح | 963.7 ((W) ×552 ((H) ((D) mm |
| درمان | ضد شعله (مه 40٪) ، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 750 cd/m2 (نوعی) |
| نسبت کنتراست | 4000: 1 (نوعی) (TM) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 20 (نوع) ((G تا G) ms |
| چشم انداز خوب در | تقارن |
| حالت کار | VA، معمولاً سياه پوست، انتقال دهنده |
| عمق رنگ | 16.7M 93٪ DCI-P3 |
| نور پس زمینه | KSF LED، بدون راننده |
| ماسا | 10.6 کیلوگرم |
| برای | مانیتور دسکتاپ، درخشش بالا در فضای باز، بازی |
| نرخ بروزرسانی | 144 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | eDP (8 Lane) ، HBR2 (5.4G/lane) ، 51 پینConnector |
| ولتاژ | 12.0V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |
M430QVN02.2 ارسال و بسته بندی پنل LCD:
![]()
M430QVN02.2 سوالات عمومی صفحه LCD:
سوال: ميتونم سفارشم رو پرداخت کنم؟M430QVN022با کارت اعتباری؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
سوال: اگه به مقدار زيادي ازM430QVN022?
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: شما سفارش نمونه ها رو قبول میکنین؟M430QVN022?
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنمM430QVN022?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها