| نام تجاری: | BOE |
| شماره مدل: | COG-DESAT017-01 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، Western Union، Western Union |
COG-DESAT017-01 7.0 اینچ 1280*768 صفحه نمایش LCD صفحه نمایش
COG-DESAT017-01 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | BOE |
| مدل P/N | COG-DESAT017-01 |
| اندازه قطبی | 7.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1280 ((RGB) × 768, WXGA 213PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 152.448 ((W) × 91.4688 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| اندازه طرح | 165.91 ((W) × 107.04 ((H) × 10.82 ((D) mm |
| سطح | پوشش سخت، بازتاب 6.0% (حداکثر) |
| روشنایی | 800 cd/m2 (دقيقه) |
| نسبت کنتراست | 10001 (نوع) (TM) |
| زاویه دید | 85/85/85/85 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت نمایش | ADS، معمولا سیاه، قابل انتقال |
| بهترین منظره | تقارن |
| زمان پاسخ | 30 (نوع) ((Tr+Td) |
| رنگ های نمایش | 16.7M 75% NTSC |
| نوع لامپ | 3 رشته WLED، بدون راننده |
| فرکانس | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| وزن پنل | - |
| درخواست | نمایشگاه خودرو |
| رابط سیگنال | LVDS (1 ch، 8-bit) + SPI، 40 پین کانکتور |
| ولتاژ ورودی | 3.3V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: -40 ~ 85 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -40 ~ 90 °C |
| COG-DESAT017-01 7.0 اینچ 1280*768 صفحه نمایش LCD صفحه نمایش | |
COG-DESAT017-01 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
COG-DESAT017-01 سوالات عمومی صفحه LCD:
سوال: اگه الان سفارش بدم، چه وقت کالاهاي COG-DESAT017-01 رو ميفرستي؟ ?
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
سوال: آیا شما سفارش نمونه COG-DESAT017-01 را می پذیرید؟ ?
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: اگه به مقدار زيادي COG-DESAT017-01 احتياج داشته باشم ميشه تخفيف بدي؟
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم؟ COG-DESAT017-01؟
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها