| نام تجاری: | AUO |
| شماره مدل: | M215XTN01.0 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
M215XTN01.0 اصلی 21.5 اینچ صفحه نمایش LCD برای کامپیوتر
مشخصات محصول:
| برند | AUO |
| مدل P/N | M215XTN010 |
| اندازه قطبی | 21.5" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 72PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 476.64 ((W) × 267.96 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 479.8 ((W) × 271.16 ((H) mm |
| طرح (ملی متر) | 495.6 × 292.2 × 10.76 (H × V × D) |
| درمان | ضد شعله، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 200 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 600: 1 (نوعی) (TM) |
| زاویه دید | 45/45/20/45 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 3.8/1.2 (نوع) ((Tr/Td) ms |
| چشم انداز خوب در | ساعت 6 |
| حالت کار | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| عمق رنگ | 16.7M 72% NTSC |
| نور پس زمینه | 10S4PWLED، 30K ساعت، بدون راننده |
| ماسا | 1.75 کيلوگرم |
| برای | مانیتور دسکتاپ |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | LVDS (1 ch، 8-bit) ، 30 پینConnector |
| ولتاژ | 5.0V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |
M215XTN01.0 ارسال و بسته بندی پنل LCD:
![]()
M215XTN01.0 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: ميتونم سفارشم رو پرداخت کنم؟M215XTN010با کارت اعتباری؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
سوال: اگه به مقدار زيادي ازM215XTN010?
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: شما سفارش نمونه ها رو قبول میکنین؟M215XTN010?
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنمM215XTN010?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها