| نام تجاری: | AUO |
| شماره مدل: | M238DAN01.1Q0 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
M238DAN01.1Q0 23.8 اینچ 2560*1440 صفحه نمایش LCD
M238DAN01.1Q0 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | AUO |
| مدل P/N | M238DAN01.1Q0 |
| اندازه قطبی | 23.8" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 2560 ((RGB) × 1440، Quad-HD 123PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 526.85 ((W) × 296.35 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح "دم" | 534.74 ((H) × 313.26 ((V) × 12.3 ((D) mm |
| درمان | ضد شعله، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 300 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 10001 (نوع) (TM) |
| جهت مشاهده | تقارن |
| زمان پاسخ | 14 (نوع) ((G تا G) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت کار | AHVA، معمولا سیاه، قابل انتقال |
| رنگ پشتیبانی | 16.7M 100%sRGB |
| منبع نور | WLED [20S4P]، 30K ساعت، راننده W/O |
| وزن | 2.20 کيلوگرم (نوعي) |
| برای | مانیتور دسکتاپ |
| نرخ فریم | 60 هرتز |
| پنل لمسی | بدون |
| نوع رابط | LVDS (4 ch، 8-bit) ، 92 پین |
| منبع برق | 5.0V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |
M238DAN01.1Q0 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
M238DAN01.1Q0 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: ميتوني آزمايش کنيM238DAN01.1Q0قبل از حمل?
جواب: البته، پنل LCD ما M238DAN01.1Q0 قبل از ارسال به شدت تست شده است.
سوال: چطور سفارش بدیم"هان استار" M238DAN01.1Q0?
جواب: ما T / T ، Paypal ، اتحادیه غربی را قبول می کنیم.
سوال: مدت گارانتی LCD چقدر است؟M238DAN01.1Q0?
A: 90 روز.
سوال: اگه پانل LCDM238DAN01.1Q0من دریافت نمی تواند کار کند؟
A: M238DAN01.1Q0 قبل از حمل و نقل آزمایش شد.اگر این اتفاق بیفتد، لطفا تمام کابل های اتصال را دوباره بررسی کنید.اگر هنوز مشکلاتی وجود داشته باشد، ما پینل مبادله یا بازگشت را قبول می کنیم.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها