| نام تجاری: | AUO |
| شماره مدل: | M320QAN02.5 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
M320QAN02.5 32.0 اینچ صفحه نمایش LCD TFT برای مانیتور دسکتاپ
M320QAN02.5 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | AUO |
| مدل P/N | M320QAN025 |
| اندازه قطبی | 32.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 3840 ((RGB) × 2160، UHD 137PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 708.48 ((W) × 398.52 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| شکل (ملی متر) | 721.88×417.87×40.61 (H×V×D) |
| درمان | ضد شعله (Haze 25٪) ، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 400 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 1000: 1 (نوعی) (TM) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 12 (نوع) ((G تا G) ms |
| چشم انداز خوب در | تقارن |
| حالت کار | AHVA، معمولا سیاه، قابل انتقال |
| عمق رنگ | 1.07B 90٪ ر.2020 |
| نور پس زمینه | مینی ال ای دی، 30K ساعت، با راننده ال ای دی |
| ماسا | 4.76±0.23 کیلوگرم (نوع) |
| برای | مانیتور دسکتاپ |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | eDP (8 Lane) ، HBR1 (2.7G/lane) ، پین های کنتاکتور51 |
| ولتاژ | 12.0V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |
M320QAN02.5 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
M320QAN02.5 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: ميتونم سفارشم رو پرداخت کنم؟M320QAN025با کارت اعتباری؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
س: مدت گارانتی چقدر است؟
جواب: ما 90 روز گارانتی ارائه می کنیم.
سوال: اگه من الان سفارش بدم، چه وقت کالا ها رو ميفرستيM320QAN025?
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنمM320QAN025?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها