| نام تجاری: | AUO |
| شماره مدل: | M215HTN01.3 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
M215HTN01.3 21.5 اینچ 1920*1080 صفحه نمایش LCD برای مانیتور دسکتاپ
M215HTN01.3 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | AUO |
| مدل P/N | M215HTN013 |
| اندازه قطبی | 21.5" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 476.64 ((W) × 268.11 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 479.84 ((W) × 271.3 ((H) mm |
| اندازه طرح | 495.6 ((W) × 292.2 ((H) × 10.8 ((D) mm |
| درمان | ضد شعله، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 200 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 600: 1 (نوعی) (TM) |
| زاویه دید | 45/45/20/45 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 3.8/1.2 (نوع) ((Tr/Td) ms |
| چشم انداز خوب در | ساعت 6 |
| حالت کار | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| عمق رنگ | 16.7M 72% NTSC |
| نور پس زمینه | 10S4PWLED، 30K ساعت، بدون راننده |
| ماسا | 1.75 کيلوگرم (نوعي) |
| برای | مانیتور دسکتاپ |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | LVDS (2 ch، 8-bit) ، 30 پینConnector |
| ولتاژ | 5.0V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |
M215HTN01.3 ارسال و بسته بندی پنل LCD:
![]()
M215HTN01.3 سوالات عمومی صفحه LCD:
س: شما شرکت تولیدی یا تجاری هستید؟
A: ما یک شرکت تجاری هستیم ، ما توزیع کنندگان حرفه ای پنل LCD هستیم ، ما انبار و موجودی خود را داریم. هدف ما این است که بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه دهیم.
سوال: آیا شما سفارش نمونه را قبول می کنید؟M215HTN013?
پاسخ: بله، خوش آمدید
سوال: چه مدت گارانتیM215HTN013?
A: 90 روز.
سوال: چه اتفاقی می افتد اگرM215HTN013دریافت نمیتونه جواب بده؟
A: M215HTN01.3 ما قبل از حمل و نقل آزمایش شده بود.اگر این اتفاق بیفتد، لطفا تمام کابل های اتصال را دوباره بررسی کنید.اگر هنوز مشکلاتی وجود داشته باشد، ما تغییر یا بازگشت پنل را قبول می کنیم.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها