| نام تجاری: | AUO |
| شماره مدل: | B133EW01 V5 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
B133EW01 V5 13.3 اینچ 1280 * 800 tft صفحه نمایش LCD صفحه نمایش لپ تاپ
B133EW01 پانل LCD V5 جزئیات محصول:
| برند | AUO |
| مدل P/N | B133EW01 V5 |
| اندازه قطبی | 13.3 |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1280 ((RGB) × 800، WXGA 113PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 286.08 ((W) ×178.8 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| جهت مشاهده | - |
| زمان پاسخ | 4/12 (نوع) ((Tr/Td) |
| زاویه دید | - |
| حالت کار | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| رنگ پشتیبانی | 262K |
| منبع نور | CCFL [1 عدد] |
| سبک فرم | کج (PCBA خم شده، T≥5.2mm) |
| برای | لپ تاپ |
| نرخ فریم | 60 هرتز |
| پنل لمسی | بدون |
| نوع رابط | LVDS (1 ch، 6-bit) کانکتور |
| منبع برق | 3.3V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |
B133EW01 پنل LCD V5 حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
B133EW01 V5 صفحه LCD سوالات عمومی:
س: مدت گارانتی چقدر است؟
جواب: ما 90 روز گارانتی ارائه می کنیم.
سوال: ميشه دستور من رو اعلام کني؟B133EW01 V5به قیمت پایین تری در صورت حساب تجاری برای گمرک؟
جواب: بله، ميتونيم.لطفا قبل از ارسال به ما اطلاع بدين.
سوال: ميتونم سفارشم رو پرداخت کنم؟B133EW01 V5با کارت اعتباری؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنمB133EW01 V5?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها