| نام تجاری: | BOE |
| شماره مدل: | BV015Z2E-NB0 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
320*320 BV015Z2E-NB0 1.54 اینچ LCD Screen CELL برای BOE
BV015Z2E-NB0 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | BOE |
| مدل P/N | BV015Z2E-NB0 |
| اندازه قطبی | 1.54" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، CELL، Full Cell |
| قطعنامه | 320 ((RGB) × 320 292PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 27.744 ((W) × 27.744 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| اندازه طرح | 30.12 ((W) × 33.12 ((H) × 0.36 ((D) mm |
| روشنایی | 0 cd/m2 |
| زاویه دید | 80/80/80/80 (نوع) ((CR≥10) |
| بهترین منظره | تقارن |
| عمق شیشه | 0.18+0.18 میلی متر |
| رنگ های نمایش | 262K 50٪ NTSC |
| وزن | 0.85 گرام (نوعي) |
| سطح | بدون قطب نما، ضد انعکاس |
| نسبت کنتراست | 9001 (نوع) (TM) |
| حالت نمایش | ADS، معمولا سیاه، قابل انتقال |
| زمان پاسخ | 35 (نوع) ((Tr+Td) |
| انتقال | 5.5٪ (نوع) ((با قطب کش) |
| نوع لامپ | بدون B/L |
| صفحه لمسی | بدون |
| درخواست | قابل پوشیدن |
| IC درایور | COGSuggest ILI9488 |
| ولتاژ ورودی | 1.8/2.8V (نوع) ((IOVCC/VCC) |
| محیط زیست | دمای کار: -20 ~ 70 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -30 ~ 80 °C |
| 320*320 BV015Z2E-NB0 1.54 اینچ LCD Screen CELL برای BOE | |
BV015Z2E-NB0 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
BV015Z2E-NB0 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: اگه من الان سفارش بدم، چه وقت کالا ها رو ميفرستي BV015Z2E-NB0؟
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
سوال: شما سفارشات نمونه BV015Z2E-NB0 رو قبول مي کنيد؟
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: اگه به مقدار زيادي BV015Z2E-NB0 نياز داشته باشم ميشه تخفيض بدي؟
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم؟ BV015Z2E-NB0؟
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها