| نام تجاری: | BOE |
| شماره مدل: | BV015Z1M-N00 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
اصلی BV015Z1M-N00 240*240 LCD CELL 1.54 اینچ صفحه LCD
BV015Z1M-N00 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | BOE |
| مدل P/N | BV015Z1M-N00 |
| اندازه قطبی | 1.54" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 240 ((RGB) × 240 219PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 27.72 ((W) × 27.72 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| شکل (ملی متر) | 31.82 × 33.72 × 1.3 (H × V × D) |
| درمان | ضد انعکاس |
| روشنایی | ۴۵۰ cd/m2 (نوعی) |
| نسبت کنتراست | 900: 1 (نوعی) (TM) |
| زاویه دید | 80/80/80/80 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 35 (نوعی) ((Tr+Td) ms |
| چشم انداز خوب در | تقارن |
| حالت کار | ADS، معمولا سیاه، قابل انتقال |
| عمق رنگ | 262K 50٪ NTSC |
| نور پس زمینه | WLED، بدون راننده |
| ماسا | TBD |
| برای | قابل پوشیدن |
| نرخ بروزرسانی | - |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | پردازنده، کانکتور20 پین |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -65 ~ 150 °C دمای کار: -40 ~ 85 °C |
| اصلی BV015Z1M-N00 240*240 LCD CELL 1.54 اینچ صفحه LCD | |
BV015Z1M-N00 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
BV015Z1M-N00 سوالات عمومی صفحه LCD:
سوال: اگه به مقدار زيادي BV015Z1M-N00 احتياج داشته باشم ميشه تخفيف بدي؟
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: شما سفارش نمونه BV015Z1M-N00 رو قبول مي کنيد؟
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: ميتونم سفارش BV015Z1M-N00 رو با کارت اعتباري پرداخت کنم؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
سوال: چطوري ميتونم سفارش BV015Z1M-N00 رو رد کنم؟
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها