| نام تجاری: | Sharp |
| شماره مدل: | LQ080T3AG01 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
صفحه نمایش LCD اصلی LQ080T3AG01 8.0 اینچ 480*234
LQ080T3AG01 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | تیز |
| مدل P/N | LQ080T3AG01 |
| اندازه قطبی | 8.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 480 ((RGB) × 234 67PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 176.4 ((W) × 99.22 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح (ملی متر) | 196.7 × 117.8 × 19.5 (H × V × D) |
| درمان | - |
| روشنایی | ۳۵۰ cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 60: 1 (دقيقه) (TM) |
| زاویه دید | 65/65/55/65 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 30/50 (نوع) ((Tr/Td) ms |
| چشم انداز خوب در | ساعت 6 |
| حالت کار | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| عمق رنگ | رنگ کامل |
| نور پس زمینه | 1 PCCCFL، 25K ساعت، با اینورتر |
| ماسا | ۴۰۰ گرم (حداکثر) |
| برای | قاب عکاسی دیجیتال، پخش کننده دی وی دی قابل حمل |
| نرخ بروزرسانی | - |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | آنالوگ RGB + ویدئو کامپوزیت (NTSC / PAL) ، 24 پین |
| ولتاژ | 12.0V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -25 ~ 70 °C دمای کار: 0 ~ 65 °C |
| صفحه نمایش LCD اصلی LQ080T3AG01 8.0 اینچ 480*234 | |
LQ080T3AG01 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
LQ080T3AG01 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: چطور پرداخت LQ080T3AG01 رو انجام بدم؟
جواب: ما T / T ، Paypal ، اتحادیه غربی را قبول می کنیم.
سوال: شما سفارش نمونه LQ080T3AG01 رو قبول مي کنيد؟
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: اگه به مقدار زيادي LQ080T3AG01 احتياج داشته باشم ميشه تخفيف بدي؟
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: چطوري ميتونم سفارش LQ080T3AG01 رو رد کنم ؟
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها