| نام تجاری: | Sharp |
| شماره مدل: | LQ070Y5LW04 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
LQ070Y5LW04 7.0 اینچ صفحه نمایش LCD برای درخشندگی بالا در فضای باز
LQ070Y5LW04 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | تیز |
| مدل P/N | LQ070Y5LW04 |
| اندازه قطبی | 7.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 800 ((RGB) × 480, WVGA 133PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 152.4 ((W) × 91.44 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 156.4 ((W) × 94.44 ((H) mm |
| اندازه طرح | 166.5 ((W) × 106.9 ((H) × 12.5 ((D) mm |
| روشنایی | 770 cd/m2 (نوعی) |
| زاویه دید | 80/80/80/80 (نوع) ((CR≥10) |
| بهترین منظره | تقارن |
| رنگ های نمایش | 262K/16.7M 72%NTSC |
| فرکانس | 60 هرتز |
| وزن | 220 گرم (حداکثر) |
| سطح | - |
| نسبت کنتراست | 10001 (نوع) (TM) |
| حالت نمایش | حالت جدید2، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| زمان پاسخ | 7 (حداکثر) ((Tr+Td) |
| نوع لامپ | 5S3P WLED، بدون راننده |
| صفحه لمسی | بدون |
| درخواست | درخشش بالا در فضای باز، نمایشگاه خودرو |
| رابط سیگنال | LVDS (1 ch، 8-bit) ، 32 پینConnector |
| محیط زیست | دمای کار: -40 ~ 85 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -40 ~ 90 °C |
| LQ070Y5LW04 7.0 اینچ صفحه نمایش LCD برای درخشندگی بالا در فضای باز | |
LQ070Y5LW04 پنل ال سی دی ارسال و بسته بندی:
![]()
LQ070Y5LW04 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: چطور پرداخت LQ070Y5LW04 رو انجام بدم؟
جواب: ما T / T ، Paypal ، اتحادیه غربی را قبول می کنیم.
سوال: شما سفارش نمونه LQ070Y5LW04 رو قبول مي کنيد؟
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: ميشه سفارش من از LQ070Y5LW04 رو به يه قيمت کمتر در صورتحساب تجاري براي گمرک اعلام کنيد؟
جواب: بله، ميتونيم.لطفا قبل از ارسال به ما اطلاع بدين.
سوال: چطوري ميتونم سفارش LQ070Y5LW04 رو رد کنم؟
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها