| نام تجاری: | AUO |
| شماره مدل: | M270DAN09.1 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
M270DAN09.1 27.0 اینچ 2560*1440 صفحه نمایش LCD
M270DAN09.1 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | AUO |
| مدل P/N | M270DAN091 |
| اندازه قطبی | 27.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 2560 ((RGB) × 1440، Quad-HD 108PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| اندازه طرح | 608.6 ((W) × 348.6 ((H) × 15 ((D) mm |
| روشنایی | ۳۵۰ cd/m2 (نوعی) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| بهترین منظره | تقارن |
| رنگ های نمایش | 1.07B 93٪ DCI-P3 |
| فرکانس | 60 هرتز |
| وزن | 2.98±0.15 کیلوگرم |
| سطح | ضد شعله (Haze 25٪) ، پوشش سخت (3H) |
| نسبت کنتراست | 10001 (نوع) (TM) |
| حالت نمایش | AHVA، معمولا سیاه، قابل انتقال |
| زمان پاسخ | 14 (نوع) ((G تا G) |
| نوع لامپ | 4 رشته WLED، 30K ساعت، بدون راننده |
| صفحه لمسی | بدون |
| درخواست | مانیتور دسکتاپ |
| رابط سیگنال | eDP (4 خط) ، HBR1 (2.7G / خط) ، 30 پینConnector |
| ولتاژ ورودی | 10.0V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |
M270DAN09.1 ارسال و بسته بندی پنل LCD:![]()
M270DAN09.1 سوالات عمومی صفحه LCD:
سوال: چطور پنل ال سی دی رو سفارش بدیمM270DAN091?
A: ما T / T ، PAYPAL ، WESTERN UNION را قبول می کنیم.
س: سفارش من چه وقت خواهد رسید؟27.0صفحه LCD اینچمن M270DAN09.1 هستم؟
A: سفارش در عرض 1-2 روز کاری پس از دریافت پرداخت ارسال می شود.
س: میتونید تست کنید؟27.0پنل LCD اینچیM270DAN091قبل از ارسال؟
پاسخ: نگران نباش، AUO M270DAN09.1 ما قبل از ارسال خوب تست شد.
سوال: اگهAUOM270DAN091من دریافت نمی تواند کار کند؟
A: ما AUO lcd M270DAN09.1 قبل از حمل و نقل آزمایش شده بود.اگر این اتفاق بیفتد، لطفا تمام کابل های اتصال را دوباره بررسی کنید.اگر هنوز مشکلات وجود داشته باشد، ما پینل مبادله یا بازگشت را قبول می کنیم.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها