| نام تجاری: | Sharp |
| شماره مدل: | LQ070Y3DG1A |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
7.0 اینچ LQ070Y3DG1A 800*480 262K ماژول صفحه نمایش LCD
LQ070Y3DG1A صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | تیز |
| مدل P/N | LQ070Y3DG1A |
| اندازه قطبی | 7.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 800 ((RGB) × 480, WVGA 133PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 152.4 ((W) × 91.44 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| اندازه طرح | 163.2 ((W) × 104 ((H) mm |
| سطح | ضد شعله، پوشش سخت (2H) |
| روشنایی | 300 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | - |
| زاویه دید | 65/65/50/60 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت نمایش | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| بهترین منظره | - |
| زمان پاسخ | - |
| رنگ های نمایش | 262K |
| نوع لامپ | 8S3PWLED، 10K ساعت |
| فرکانس | - |
| صفحه لمسی | بدون |
| وزن پنل | TBD |
| درخواست | قاب عکاسی دیجیتال، پخش کننده دی وی دی قابل حمل |
| رابط سیگنال | TTL |
| ولتاژ ورودی | 3.3V (نوع) |
| محیط زیست | دمای عملیاتی: -10 ~ 70 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -30 ~ 80 °C |
| 7.0 اینچ LQ070Y3DG1A 800*480 262K ماژول صفحه نمایش LCD | |
LQ070Y3DG1A پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
LQ070Y3DG1A صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: اگه الان سفارش بدم، چه وقت کالا LQ070Y3DG1A رو حمل میکنی؟
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
سوال: شما سفارش نمونه LQ070Y3DG1A رو قبول مي کنيد؟
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: اگه به مقدار زيادي LQ070Y3DG1A نياز داشته باشم ميشه تخفيض بدي ؟
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم؟ LQ070Y3DG1A ؟
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها