| نام تجاری: | Sharp |
| شماره مدل: | LQ065T9DR52 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
صفحه نمایش LCD جدید LQ065T9DR52 6.5 اینچ 400*240 262K
LQ065T9DR52 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | تیز |
| مدل P/N | LQ065T9DR52 |
| اندازه قطبی | 6.5" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 400 ((RGB) × 240, WQVGA 72PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 143.4 ((W) ×79.326 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| اندازه طرح | 155 ((W) × 89.2 ((H) × 12.8 ((D) mm |
| سطح | ضد درخشش، ضد انعکاس |
| روشنایی | 220 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 60۱ (دقیقه) (TM) ۵: ۱ (نوعی) (RF) |
| زاویه دید | 50/50/40/45 (نوع) ((CR≥5) |
| حالت نمایش | TN، معمولا سفید، Transflective |
| بهترین منظره | ساعت 12 |
| زمان پاسخ | 10/25 (نوع) ((Tr/Td) |
| رنگ های نمایش | 262K |
| نوع لامپ | 1 تا CCFL، 10 هزار ساعت، بدون راننده |
| فرکانس | - |
| صفحه لمسی | بدون |
| وزن پنل | 205 گرم (حداکثر) |
| درخواست | نمایشگاه خودرو |
| رابط سیگنال | RGB موازی (1 ch، 6-bit) ، 31 پینConnector |
| ولتاژ ورودی | 5/10/-10V (نوع) ((VSH/VGH/VGL) |
| محیط زیست | دمای کار: -30 ~ 85 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -30 ~ 85 °C ؛ سطح ارتعاش: 2.9G (28.4 m/s2) |
| صفحه نمایش LCD جدید LQ065T9DR52 6.5 اینچ 400*240 262K | |
LQ065T9DR52 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
LQ065T9DR52 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: چطوري پرداخت LQ065T9DR52 رو انجام بدم؟
جواب: ما T / T ، Paypal ، اتحادیه غربی را قبول می کنیم.
سوال: شما سفارش نمونه LQ065T9DR52 رو قبول مي کنيد؟
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: ميشه سفارش من LQ065T9DR52 رو به يه قيمت پايين تر در صورتحساب تجاري براي گمرك اعلام کنيد؟
جواب: بله، ميتونيم.لطفا قبل از ارسال به ما اطلاع بدين.
سوال: چطور ميتونم سفارش LQ065T9DR52 رو پيدا کنم ؟
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها