| نام تجاری: | Sharp |
| شماره مدل: | LQ065T5DG04 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
480*234 LQ065T5DG04 6.5 اینچ 262K صفحه نمایش LCD TFT
LQ065T5DG04 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | تیز |
| مدل P/N | LQ065T5DG04 |
| اندازه قطبی | 6.5" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 480 ((RGB) × 234 82PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 144 ((W) × 79.326 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| زاویه دید | - |
| حالت نمایش | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| بهترین منظره | - |
| زمان پاسخ | - |
| رنگ های نمایش | 262K |
| نوع لامپ | 1 پی سی |
| فرکانس | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| وزن پنل | - |
| درخواست | نمایشگاه خودرو |
| رابط سیگنال | RGB موازی (1 ch، 6-bit) |
| محیط زیست | دمای کار: -30 ~ 85 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -40 ~ 85 °C |
| 480*234 LQ065T5DG04 6.5 اینچ 262K صفحه نمایش LCD TFT | |
LQ065T5DG04 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
LQ065T5DG04 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: اگه به مقدار زيادي LQ065T5DG04 احتياج داشته باشم ميشه تخفيض بدي؟
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: شما سفارش نمونه LQ065T5DG04 رو قبول مي کنيد؟
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: ميتونم سفارش LQ065T5DG04 رو با کارت اعتباري پرداخت کنم؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
سوال: چطور ميتونم سفارش LQ065T5DG04 رو پيدا کنم ؟
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها