| نام تجاری: | Sharp |
| شماره مدل: | LQ05AW136 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
5.0 اینچ LQ05AW136 320*234 صفحه نمایش LCD
LQ05AW136 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | تیز |
| مدل P/N | LQ05AW136 |
| اندازه قطبی | 5.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 320 ((RGB) × 234 79PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 102.2 ((W) × 74.8 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| اندازه طرح | 126.8 ((W) × 89.6 ((H) × 16.8 ((D) mm |
| زاویه دید | 65/65/40/65 (نوع) ((CR≥5) |
| بهترین منظره | - |
| رنگ های نمایش | رنگ کامل 60٪ NTSC |
| فرکانس | - |
| وزن | ۱۸۵±۱۸٫۵ گرم |
| سطح | - |
| حالت نمایش | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| زمان پاسخ | 30/50 (نوع) ((Tr/Td) |
| نوع لامپ | 1تا سي سي ال ، 100 هزار ساعت بدون راننده |
| صفحه لمسی | بدون |
| درخواست | نمایشگاه خودرو |
| رابط سیگنال | RGB آنالوگ، 22 پین |
| ولتاژ ورودی | 8.0/-5.0V (نوع) ((VSH/VSL) |
| محیط زیست | دمای کار: -30 ~ 85 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -30 ~ 85 °C؛ سطح ارتعاش: 2.9G (28.4 m/s2) |
| 5.0 اینچ LQ05AW136 320*234 صفحه نمایش LCD | |
LQ05AW136 پنل ال سی دی ارسال و بسته بندی:
![]()
LQ05AW136 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: ميتونم با کارت اعتباري مالم LQ05AW136 رو پرداخت کنم؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
سوال: اگه الان LQ05AW136 رو سفارش بدم، چه موقع کالا رو حمل ميکني؟
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
سوال: سفارش نمونه LQ05AW136 رو قبول ميکني؟
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: چطور ميتونم سفارش LQ05AW136 رو رد کنم ؟
ج: ما شماره ردیابی شما را می دهیم سپس شما می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها