شماره مدل: TA055JVHM02
مقدار تولیدی: 1 عدد
قیمت: قابل مذاکره
جزئیات بسته بندی: بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون
اطلاعات دقیق
محل منبع:
چین
Model Name:
TA055JVHM02
Diagonal Size:
5.5"
Panel Type:
AM-OLED, Assembly
Resolution:
720(RGB)×1280, WXGA 268PPI
Pixel Format:
RGB Vertical Stripe
Active Area:
68.04(W)×120.96(H) mm
Frame Rate:
60Hz
Lamp Type:
self
برای:
تلفن همراه
Touchscreen:
On-Cell Touch, I²C
قابلیت ارائه:
100000 واحد/ واحد در ماه
توضیح محصول
3.8 اینچ LM038QC1T10 320*240 ماژول صفحه LCD 75 هرتز
LM038QC1T10 صفحه LCD جزئیات محصول:
برند تیز
مدل P/N LM038QC1T10
اندازه قطبی 3.8"
نوع پنل CSTN-LCD، LCM
قطعنامه 320 ((RGB) × 240، QVGA 105PPI
فرمت پیکسل نوار عمودی RGB
منطقه فعال 76.8 ((W) × 57.6 ((H) mm
باز کردن بیزل 80.8 ((W) × 61.6 ((H) mm
طرح "دم" 96.6 ((H) × 72.4 ((V) × 6.5 ((D) mm
درمان -
روشنایی 90 cd/m2 (معمول)
نسبت کنتراست 301 (نوع) (TM)
جهت مشاهده -
زمان پاسخ 105/95 (نوع) ((Tr/Td)
زاویه دید 30/30/15/25 (نوع) ((CR>5)
حالت کار STN، معمولا سیاه رنگ، قابل انتقال
رنگ پشتیبانی رنگ
منبع نور CCFL [۱ عدد]، 25 هزار ساعت، راننده
وزن 55.0g (نوع)
برای
نرخ فریم 75 هرتز
پنل لمسی بدون
نوع رابط داده های موازی (1ch، 8-bit) ، 24 پینConnector
منبع برق 3.3V (نوع)
محیط زیست دمای کار: 0 ~ 40 °C؛ دمای ذخیره سازی: -25 ~ 60 °C
LM038QC1T10 گارانتی صفحه LCD:
LM038QC1T10 پنل ال سی دی ارسال و بسته بندی:
3.8 اینچ LM038QC1T10 320*240 ماژول صفحه LCD 75 هرتز 0
هیچ هزینه اضافی: ما هیچ هزینه ای برای سفارشات مشتری، صرف نظر از اندازه سفارش دریافت نمی کنیم.
ساعات کاری: ساعات کاری ما از دوشنبه تا جمعه است، به استثنای تعطیلات قانونی.
جواب: ما T / T ، Paypal ، اتحادیه غربی را قبول می کنیم.
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
A: به طور کلی صحبت کردن، آن را 3-8 روز به دست خود را توسط DHL/FEDEX/UPS/TNT خواهد گرفت.
امتیازها و بررسی‌ها
امتیاز کلی
5.0
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
4 ستاره‌ها
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%