| نام تجاری: | Sharp |
| شماره مدل: | LK520D1LH00 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
صفحه نمایش LCD 52 اینچی LK520D1LH00 450 cd/m
LK520D1LH00 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | تیز |
| مدل P/N | LK520D1LH00 |
| اندازه قطبی | 52" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 42PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 1152 ((W) × 648 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح "دم" | 1219 ((H) × 706.7 ((V) mm |
| درمان | ضد شعله، پوشش سخت (2H) |
| روشنایی | ۴۵۰ cd/m2 (نوعی) |
| نسبت کنتراست | 15001 (نوع) (TM) |
| جهت مشاهده | تقارن |
| زمان پاسخ | 6 (نوع) ((G تا G) |
| زاویه دید | 88/88/88/88 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت کار | ASV، معمولاً سیاه، قابل انتقال |
| رنگ پشتیبانی | 1.07B 72%NTSC |
| منبع نور | CCFL [24 عدد]، 60K ساعت |
| وزن | 21.0±1.0 کیلوگرم |
| برای | سیگنال های دیجیتال |
| نرخ فریم | 60 هرتز |
| پنل لمسی | بدون |
| نوع رابط | LVDS (2 ch، 10-bit) ، 51 پین |
| منبع برق | 12.0V (نوع) |
| صفحه نمایش LCD 52 اینچی LK520D1LH00 450 cd/m | |
LK520D1LH00 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
سوال: اگه الان LK520D1LH00 سفارش بدم، چه وقت کالا رو ميفرستي؟
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
سوال: شما سفارش نمونه LK520D1LH00 رو قبول مي کنيد؟ ?
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
س: تا چه مدت کالاهام را به مقدار LK520D1LH00 دریافت خواهم کرد؟
A: به طور کلی صحبت کردن، آن را 3-8 روز به دست خود را توسط DHL/FEDEX/UPS/TNT خواهد گرفت.
سوال: چطور ميتونم سفارش LK520D1LH00 رو پيدا کنم؟ ?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها