| نام تجاری: | LG |
| شماره مدل: | LP101WS1-TLA2 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
LP101WS1-TLA2 10.1 اینچ 1024*576 صفحه نمایش ال سی دی
صفحه LCD LP101WS1-TLA2 جزئیات محصول:
| برند | صفحه نمایش ال جی |
| مدل P/N | LP101WS1-TLA2 |
| اندازه قطبی | 10.1 |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1024 ((RGB) × 576، WSVGA 116PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 226.0 ((W) ×128.7 ((H) mm |
| اندازه طرح | 235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D) mm |
| درمان | درخشش (مه 0٪) |
| روشنایی | 200 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 300: 1 (دقيقه) (TM) |
| زاویه دید | 30/30/10/20 (دقيقه) ((CR≥10) |
| پاسخ | 16 (نوع) ((Tr+Td) ms |
| چشم انداز خوب در | ساعت 6 |
| حالت کار | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| عمق رنگ | 262K 45٪ NTSC |
| نور پس زمینه | WLED، 10K ساعت، با راننده LED |
| شکل طرح | کج (PCBA خم شده، T≥5.2mm) |
| برای | کامپیوترهای شبکه ای |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | LVDS (1 ch، 6-bit) ، 40 پین |
| ولتاژ | 3.3V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |
| LP101WS1-TLA2 10.1 اینچ 1024*576 صفحه نمایش ال سی دی | |
LP101WS1-TLA2 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
س: شما شرکت تولیدی یا تجاری هستید؟
A: ما یک شرکت تجاری هستیم ، ما توزیع کنندگان حرفه ای پنل LCD هستیم ، ما انبار و موجودی خود را داریم. هدف ما این است که بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه دهیم.
سوال: آیا شما سفارش نمونه را قبول می کنید؟LP101WS1-TLA2?
پاسخ: بله، خوش آمدید
سوال: چه مدت گارانتیLP101WS1-TLA2?
A: 90 روز.
سوال: چه اتفاقی می افتد اگرLP101WS1-TLA2دریافت نمیتونه جواب بده؟
A: LP101WS1-TLA2 ما قبل از حمل و نقل آزمایش شده بود.اگر این اتفاق بیفتد، لطفا تمام کابل های اتصال را دوباره بررسی کنید.اگر هنوز مشکلاتی وجود داشته باشد، ما پینل مبادله یا بازگشت را قبول می کنیم.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها