| نام تجاری: | LG Display |
| شماره مدل: | LM340WW2-SSA1 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
LM340WW2-SSA1 ۳۴٫۰ اینچ صفحه LCD ۲۵۶۰*۱۰۸۰ صفحه LCD
LM340WW2-SSA1 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | صفحه نمایش ال جی |
| مدل P/N | LM340WW2-SSA1 |
| اندازه قطبی | 34" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 2560 ((RGB) × 1080, CSHD 81PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 798.72 ((W) × 336.96 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| اندازه طرح | 819.3 ((W) × 363 ((H) mm |
| سطح | ضد شعله (Haze 25٪) ، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 250 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 10001 (نوع) (TM) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت نمایش | IPS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| بهترین منظره | تقارن |
| زمان پاسخ | 14 (نوع) ((G تا G) |
| رنگ های نمایش | 16.7M 75% NTSC |
| نوع لامپ | 12S4PWLED، 30K ساعت |
| فرکانس | 144 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| وزن پنل | 4.60 کیلوگرم (نوعی) |
| درخواست | مانیتور دسکتاپ، بازی |
| رابط سیگنال | eDP (4 خط) ، HBR2 (5.4G/خط) ، 30 پینConnector |
| ولتاژ ورودی | 10.0V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |
| LM340WW2-SSA1 ۳۴٫۰ اینچ صفحه LCD ۲۵۶۰*۱۰۸۰ صفحه LCD | |
LM340WW2-SSA1 پنل ال سی دی حمل و بسته بندی:![]()
LM340WW2-SSA1 صفحه نمایش LCD بسته بندی حمل:
LM340WW2-SSA1 صفحه LCD سوالات عمومی:
س: مدت گارانتی چقدر است؟
جواب: ما 90 روز گارانتی ارائه می کنیم.
سوال: ميشه دستور من رو اعلام کني؟LM340WW2-SSA1به قیمت پایین تری در صورت حساب تجاری برای گمرک؟
جواب: بله، ميتونيم.لطفا قبل از ارسال به ما اطلاع بدين.
سوال: ميتونم سفارشم رو پرداخت کنم؟LM340WW2-SSA1با کارت اعتباری؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم؟LM340WW2-SSA1?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها