| نام تجاری: | LG Display |
| شماره مدل: | LM340UW6-SSA1 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
LM340UW6-SSA1 34.0 اینچ 3440*1440 ماژول صفحه LCD برای صفحه نمایش ال جی
LM340UW6-SSA1 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | صفحه نمایش ال جی |
| مدل P/N | LM340UW6-SSA1 |
| اندازه قطبی | 34" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 3440 ((RGB) × 1440 109PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 799.8 ((W) × 334.8 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| اندازه طرح | 809.8 ((W) × 354.8 ((H) mm |
| سطح | ضد شعله (Haze 25٪) ، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 400 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 10001 (نوع) (TM) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت نمایش | IPS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| بهترین منظره | تقارن |
| زمان پاسخ | 5 (نوع) ((G تا G) |
| رنگ های نمایش | 1.07B 96%DCI-P3 |
| نوع لامپ | WLED، 30K ساعت بدون راننده |
| فرکانس | 144 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| وزن پنل | 3.27/3.42 کیلوگرم (نوع / حداکثر) |
| درخواست | مانیتور دسکتاپ، بازی |
| رابط سیگنال | eDP (8 Lane) ، HBR2 (5.4G/lane) ، 60 پینConnector |
| ولتاژ ورودی | 10.0V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |
| LM340UW6-SSA1 34.0 اینچ 3440*1440 ماژول صفحه LCD برای صفحه نمایش ال جی | |
LM340UW6-SSA1 پنل ال سی دی ارسال و بسته بندی:![]()
LM340UW6-SSA1 صفحه نمایش LCD بسته بندی حمل و نقل:
LM340UW6-SSA1 صفحه LCD سوالات عمومی:
س: مدت گارانتی چقدر است؟
جواب: ما 90 روز گارانتی ارائه می کنیم.
سوال: ميشه دستور من رو اعلام کني؟LM340UW6-SSA1به قیمت پایین تری در صورت حساب تجاری برای گمرک؟
جواب: بله، ميتونيم.لطفا قبل از ارسال به ما اطلاع بدين.
سوال: ميتونم سفارشم رو پرداخت کنم؟LM340UW6-SSA1با کارت اعتباری؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم؟LM340UW6-SSA1?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها