| نام تجاری: | LG Display |
| شماره مدل: | LM340RW1-SSA1 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
LM340RW1-SSA1 اصلی صفحه نمایش LCD 5K جدید 34.0 اینچ برای مانیتور HP 34WK95U
LM340RW1-SSA1 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | صفحه نمایش ال جی |
| مدل P/N | LM340RW1-SSA1 |
| اندازه قطبی | 34" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 5120 ((RGB) × 2160، WUHD 163PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 795.648 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح (ملی متر) | 812 × 355 (H × V × D) |
| درمان | ضد شعله (Haze 25٪) ، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | ۴۵۰ cd/m2 (نوعی) |
| نسبت کنتراست | 1200: 1 (نوعی) (TM) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 14 (نوع) ((G تا G) ms |
| چشم انداز خوب در | تقارن |
| حالت کار | IPS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| عمق رنگ | 1.07B 98%DCI-P3 |
| نور پس زمینه | 7S6P × 2CNWLED، 30K ساعت، بدون راننده |
| ماسا | 3.58 کيلوگرم (نوعي) |
| برای | مانیتور دسکتاپ |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | eDP (8 Lane) ، HBR2 (5.4G/lane) ، 60 پینConnector |
| ولتاژ | 10.0V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |
| LM340RW1-SSA1 اصلی صفحه نمایش LCD 5K جدید 34.0 اینچ برای مانیتور HP 34WK95U | |
LM340RW1-SSA1 پنل ال سی دی حمل و بسته بندی:![]()
LM340RW1-SSA1 صفحه نمایش LCD بسته بندی حمل و نقل:
LM340RW1-SSA1 صفحه LCD سوالات عمومی:
س: مدت گارانتی چقدر است؟
جواب: ما 90 روز گارانتی ارائه می کنیم.
سوال: ميشه دستور من رو اعلام کني؟LM340RW1-SSA1به قیمت پایین تری در صورت حساب تجاری برای گمرک؟
جواب: بله، ميتونيم.لطفا قبل از ارسال به ما اطلاع بدين.
سوال: ميتونم سفارشم رو پرداخت کنم؟LM340RW1-SSA1با کارت اعتباری؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم؟LM340RW1-SSA1?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها