| نام تجاری: | LG Display |
| شماره مدل: | LM300WQ5-STA2 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
LM300WQ5-STA2 ماژول پانل LCD 30.0 اینچی برای LG
LM300WQ5-STA2 پانل LCD جزئیات محصول:
| برند | LG |
| مدل P/N | LM300WQ5-STA2 |
| اندازه قطبی | 30.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 2560 ((RGB) × 1600، WQXGA 101PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 641.28 ((W) × 400.8 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 646.3 ((W) ×405.8 ((H) mm |
| اندازه طرح | 677.3 ((W) × 436.8 ((H) × 43.3 ((D) mm |
| روشنایی | ۳۷۰ cd/m2 (نوعی) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| بهترین منظره | تقارن |
| رنگ های نمایش | 16.7M 98٪ Adobe RGB |
| فرکانس | 60 هرتز |
| وزن | 5.10/5.40 کیلوگرم (نوع / حداکثر) |
| سطح | ضد شعله (Haze 13٪) ، پوشش سخت (3H) |
| نسبت کنتراست | 10001 (نوع) (TM) |
| حالت نمایش | H-IPS، معمولا سیاه، قابل انتقال |
| زمان پاسخ | 6/6 (نوع) ((Tr/Td) ، 5 (نوع)) ((G تا G) |
| نوع لامپ | 18 تا CCFL 40 هزار ساعت با اينورتر |
| صفحه لمسی | بدون |
| درخواست | مانیتور دسکتاپ |
| رابط سیگنال | دو لینک TMDS، 50 پین، کانکتور |
| ولتاژ ورودی | 18.0V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |
| LM300WQ5-STA2 ماژول پانل LCD 30.0 اینچی برای LG | |
LM300WQ5-STA2 پنل ال سی دی ارسال و بسته بندی:![]()
LM300WQ5-STA2 صفحه نمایش LCD بسته بندی حمل و نقل:
LM300WQ5-STA2 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: ميتوني آزمايش کنيLM300WQ5-STA2 قبل از حمل?
جواب: البته، پنل LCD LM300WQ5-STA2 ما قبل از ارسال به شدت آزمایش شده است.
سوال: چطور سفارش بدیمLG LM300WQ5-STA2?
جواب: ما T / T ، Paypal ، اتحادیه غربی را قبول می کنیم.
س: مدت گارانتی LCD چقدر است؟LM300WQ5-STA2?
A: 90 روز.
سوال: اگه پانل LCDLM300WQ5-STA2من دریافت نمی تواند کار کند؟
A: LM300WQ5-STA2 قبل از حمل و نقل آزمایش شد.اگر این اتفاق بیفتد، لطفا تمام کابل های اتصال را دوباره بررسی کنید.اگر هنوز مشکلاتی وجود داشته باشد، ما پینل مبادله یا بازگشت را قبول می کنیم.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها