| نام تجاری: | LG Display |
| شماره مدل: | LM270WR9-SSA1 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
LM270WR9-SSA1 27.0 اینچ 3840*2160 ماژول صفحه نمایش LCD
LM270WR9-SSA1 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | صفحه نمایش ال جی |
| مدل P/N | LM270WR9-SSA1 |
| اندازه قطبی | 27.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 3840 ((RGB) × 2160، UHD 163PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| اندازه طرح | 608.8 ((W) × 349.4 ((H) × 15.3 ((D) mm |
| سطح | ضد شعله (Haze 25٪) ، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 400 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 20001 (نوع) (TM) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت نمایش | IPS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| بهترین منظره | تقارن |
| زمان پاسخ | 14 (نوع) ((G تا G) |
| رنگ های نمایش | 1.07B 97%DCI-P3 |
| نوع لامپ | 19S4PWLED، 30K ساعت، بدون راننده |
| فرکانس | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| وزن پنل | 2.45/2.57 کیلوگرم (نوع / حداکثر) |
| درخواست | مانیتور دسکتاپ |
| رابط سیگنال | eDP (4 خط) ، HBR2 (5.4G/خط) ، 30 پینConnector |
| ولتاژ ورودی | 10 ولت (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |
| LM270WR9-SSA1 27.0 اینچ 3840*2160 ماژول صفحه نمایش LCD | |
LM270WR9-SSA1 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:![]()
LM270WR9-SSA1 صفحه نمایش LCD بسته بندی حمل و نقل:
LM270WR9-SSA1 صفحه LCD سوالات عمومی:
س: شما شرکت تولیدی یا تجاری هستید؟
A: ما یک شرکت تجاری هستیم ، ما توزیع کنندگان حرفه ای پنل LCD هستیم ، ما انبار و موجودی خود را داریم. هدف ما این است که بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه دهیم.
سوال: آیا شما سفارش نمونه را قبول می کنید؟LM270WR9-SSA1?
پاسخ: بله، خوش آمدید
سوال: چه مدت گارانتیLM270WR9-SSA1?
A: 90 روز.
سوال: چه اتفاقی می افتد اگرLM270WR9-SSA1دریافت نمیتونه جواب بده؟
A: LM270WR9-SSA1 ما قبل از حمل و نقل آزمایش شده بود.اگر این اتفاق بیفتد، لطفا تمام کابل های اتصال را دوباره بررسی کنید.اگر هنوز مشکلاتی وجود داشته باشد، ما تغییر یا بازگشت پنل را قبول می کنیم.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها