| نام تجاری: | LG Display |
| شماره مدل: | LM270WR5-SSB1 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
LM270WR5-SSB1 ۲۷٫۰ اینچ ۳۸۴۰*۲۱۶۰ ماژول صفحه LCD
LM270WR5-SSB1 پانل LCD جزئیات محصول:
| برند | صفحه نمایش ال جی |
| مدل P/N | LM270WR5-SSB1 |
| اندازه قطبی | 27.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 3840 ((RGB) × 2160، UHD 163PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح "دم" | 608.8 ((H) × 349 ((V) × 13.3 ((D) mm |
| درمان | ضد شعله، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | ۳۵۰ cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 13001 (نوع) (TM) |
| جهت مشاهده | تقارن |
| زمان پاسخ | 14 (نوع) ((G تا G) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت کار | IPS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| رنگ پشتیبانی | 1.07B 100%sRGB |
| منبع نور | WLED [4 رشته × 2CN]، 30K ساعت، راننده W/O |
| وزن | 2.25/2.37 کیلوگرم (نوع / حداکثر) |
| برای | مانیتور دسکتاپ |
| نرخ فریم | 60 هرتز |
| پنل لمسی | بدون |
| نوع رابط | eDP (4 خط) ، HBR2 (5.4G/خط) ، 30 پینConnector |
| منبع برق | 10.0V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |
| LM270WR5-SSB1 ۲۷٫۰ اینچ ۳۸۴۰*۲۱۶۰ ماژول صفحه LCD | |
LM270WR5-SSB1 پنل ال سی دی ارسال و بسته بندی:![]()
LM270WR5-SSB1 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: اگه من الان سفارش بدم، چه وقت کالا ها رو ميفرستيLM270WR5-SSB1 ?
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
سوال: شما سفارش نمونه ها رو قبول میکنین؟LM270WR5-SSB1?
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: اگه به مقدار زيادي ازLM270WR5-SSB1 ?
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم؟LM270WR5-SSB1 ?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها