| نام تجاری: | LG Display |
| شماره مدل: | LM240WU7-SLB1 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
صفحه نمایش LCD LM240WU7-SLB1 اصلی 1920*1200 24.0 اینچ
LM240WU7-SLB1 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | صفحه نمایش ال جی |
| مدل P/N | LM240WU7-SLB1 |
| اندازه قطبی | 24.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1920 ((RGB) × 1200، WUXGA 94PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 518.4 ((W) ×324 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 522.4 ((W) ×328.0 ((H) mm |
| طرح "دم" | 546.4 ((W) × 352 ((H) × 36.2 ((D) mm |
| درمان | ضد شعله، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 400 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 10001 (نوع) (TM) |
| جهت مشاهده | تقارن |
| زمان پاسخ | 7/17 (نوع) ((Tr/Td) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت کار | IPS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| رنگ پشتیبانی | 16.7M 72% NTSC |
| منبع نور | CCFL [6 عدد]، 50 هزار ساعت، راننده بدون راننده |
| وزن | 2.83/2.97 کیلوگرم (نوع / حداکثر) |
| برای | مانیتور دسکتاپ |
| نرخ فریم | 60 هرتز |
| پنل لمسی | بدون |
| نوع رابط | LVDS (2 ch، 8-bit) ، 30 پینConnector |
| منبع برق | 12.0V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |
| صفحه نمایش LCD LM240WU7-SLB1 اصلی 1920*1200 24.0 اینچ | |
LM240WU7-SLB1 پرداخت صفحه نمایش LCD:
LM240WU7-SLB1 پنل LCD حمل و نقل و بسته بندی:
![]()
LM240WU7-SLB1 صفحه نمایش LCD ارسال:
LM240WU7-SLB1 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: اگه من دستور بدمLM240WU7-SLB1nاوه، کِي کالا رو حمل ميکني؟
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
سوال: شما سفارش نمونه ها رو قبول مي کنيد؟LM240WU7-SLB1?
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: اگه به مقدار زيادي ازLM240WU7-SLB1 ?
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: ميشه سفارش من رو اعلام کنيد؟LM240WU7-SLB1با ارزش خیلی پایین؟
جواب: بله، ميتونيم.لطفا قبل از ارسال به ما اطلاع بدين.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم؟LM240WU7-SLB1?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها