LM238WF2-SSP3 23.8 اینچ ماژول صفحه نمایش LCD TFT
نام تجاری: LG
شماره مدل: LM238WF2-SSP3
مقدار تولیدی: 2 عدد
قیمت: قابل مذاکره
جزئیات بسته بندی: بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون
اطلاعات دقیق
محل منبع:
چین
نام مدل:
LM238WF2-SSP3
اندازه قطبی:
23.8 اینچ
قطعنامه:
1920 (RGB) × 1080، FHD 92PPI
منطقه فعال:
527.04 (W)×296.46 (H) میلی متر
زاویه دید:
89/89/89/89 (نوع) (CR≥10)
حالت کار:
IPS، معمولا مشکی، انتقال دهنده
عمق رنگ:
16.7M 69% NTSC
نوع لامپ:
15S4PWLED، 30 هزار ساعت، بدون درایور
برای:
مانیتور دسکتاپ
نوع سیگنال:
LVDS (2 ch، 8 بیتی)، کانکتور 30 ​​پین
قابلیت ارائه:
100000 واحد/ واحد در ماه
توضیح محصول
LM238WF2-SSP3 صفحه LCD جزئیات محصول:
برند صفحه نمایش ال جی
مدل P/N LM238WF2-SSP3
اندازه قطبی 23.8"
نوع پنل a-Si TFT-LCD، LCM
فرمت پیکسل نوار عمودی RGB
منطقه فعال 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm
باز کردن بیزل -
اندازه طرح 535.29 ((W) × 313.145 ((H) × 12.7 ((D) mm
سطح ضد شعله (Haze 25٪) ، پوشش سخت (3H)
روشنایی 250 cd/m2 (معمول)
نسبت کنتراست 10001 (نوع) (TM)
بهترین منظره تقارن
زمان پاسخ 14 (نوع) ((G تا G)
رنگ های نمایش 16.7M 69% NTSC
نوع لامپ 15S4PWLED، 30K ساعت، بدون راننده
فرکانس 60 هرتز
صفحه لمسی بدون
وزن پنل 1.96 / 2.05W (نوع / حداکثر)
درخواست مانیتور دسکتاپ
رابط سیگنال LVDS (2 ch، 8-bit) ، 30 پینConnector
ولتاژ ورودی 5.0V (نوع)
محیط زیست دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C
LM238WF2-SSP3 پنل ال سی دی ارسال و بسته بندی:LM238WF2-SSP3 23.8 اینچ ماژول صفحه نمایش LCD TFT 0
جواب: 90 روز گارانتي
س: شما شرکت تولیدی یا تجاری هستید؟
سوال: ميتوني سفارش من از پنل ال سي دي رو اعلام کنيLG LM238WF2-SSP3 با ارزش خیلی پایین؟
جواب: بله، ميتونيم.لطفا قبل از ارسال به ما اطلاع بدين.
امتیازها و بررسی‌ها
امتیاز کلی
5.0
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
4 ستاره‌ها
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%